بازدید فعالان گردشگری عراق از هتل جهانگردی سنندج
بازدید هیات عراقی از هتل جهانگردی سنندج 02
فعالان گردشگری عراق از هتل جهانگردی سنندج بازدید کردند
🔷به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی؛ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: وجود مرز مشترک با اقلیم کردستان عراق یک فرصت بسیار مناسب برای توسعه گردشگری استان است که باید به بهترین شکل از آن بهره بگیریم.
وی افزود: دراین راستا، به منظور آشنایی فعالان گردشگری عراق با ظرفیت های گردشگری کردستان، برگزاری فم تورهایی برای دفاتر گردشگری این کشور را انجام دادیم.
یعقوب گویلیان با بیان اینکه برنامه بازدید فعالان گردشگری عراق از ظرفیت ها و توانمندی های حوزه گردشگری کردستان ادامه دار خواهد بود، گفت: یکی از مسائل مهمی که در بحث جذب گردشگران خارجی روی آن تاکید داریم، توریسم سلامت است که باتوجه به زیرساخت های خوبمان بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

*🔸همکاری هتل‌های ایرانگردی و نمایندگان آژانس‌های استان کردستان عراق * در این دیدارهمچنین مدیر منطقه جنوب غرب هتل‌های ایرانگردی و مدیر هتل جهانگردی سنندج ضمن معرفی برند هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به فعالان گردشگری عراق گفت: ما این امکان را داریم تا پذیرای مسافران کردستان عراق در تمامی شعبات هتلهای ایرانگردی در سراسر ایران باشیم.
علی اکبریارویسی همچنین با رائه توضیحات کاملی درخصوص خدمات قابل ارائه در هتل جهانگردی سنندج، طرح سالم‌گردی هتل‌های ایرانگردی را که با هدف حفظ سلامت گردشگران داخلی و خارجی تدوین شده و نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی در این زنجیره‌ی هتلداری را تشریح کرد.

🔸دوستی و همدلی را سرلوحه کار قرار خواهیم داد
نمایندگان آژانس‌های کردستان عراق نیز ضمن ابراز رضایت از کیفیت خدمات ارائه شده در هتل جهانگردی سنندج خاطرنشان کردند: با جدیت برای گسترش همکاری‌ها فعالیت خواهیم کرد و همدلی و دوستی را سرلوحه کار قرار خواهیم داد.
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی اقلیم شمال عراق همچنین اظهار کرد: حامل پیغام تشکر و قدردانی وزارت گردشگری اقلیم شمال عراق نسبت به مسئولین و فعالین گردشگری کردستان هستیم.
عطا انورخدر گفت: ما حاضریم تورهای مسافرتی را در اسرع وقت روانه کردستان نماییم و از بخش های خصوصی این انتظار را داریم تورهای خود را به اقلیم شمال عراق روانه کنند.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved