با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان؛
نمایشگاه مد و لباس در تالار بزرگ هتل جهانگردی کرمان 2 برگزار شد
با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان؛
نمایشگاه مد و لباس در تالار بزرگ هتل جهانگردی کرمان 2 برگزار شد
به گزارش مجید عباسی از روابط عمومی هتل جهانگردی کرمان شعبه 2 و به نقل از محسن روحی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: در نخستین رویداد و نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در محل هتل ایرانگردی و جهانگردی شعبه۲کرمان ، ۹۰طراح و تولید کننده برتر کشور حضور دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با بیان اینکه حجاب و عفاف یکی از شاخص ها و ویژگی های برتر بانوان است که در دین مبین اسلام نیز مورد تاکید قرار دارد، گفت: نمایشگاه مد و لباس کرمان در راستای زیست عفیفانه و ارائه پوشاک با کیفیت و متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی برگزار می شود.
وی تصریح کرد: در نخستین رویداد و نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در کرمان، طراحان و تولید کنندگان برتر کشور حضور دارند تا بهترین تولیدات خود را به مردم شریف کرمان ارائه دهند.
ایشان با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت "سه"روز از ساعت ۹صبح تا ۲۱ پذیرای علاقمندان و عموم مردم در هتل جهانگردی کرمان است، افزود: عمده طراحان و تولیدکنندگانی که در این نمایشگاه حضور دارند از استان تهران، کرمان، اصفهان و شهرهای قم و شیراز هستند. همچنین طراحان و تولید کنندگانی از استان های خوزستان، بوشهر، مازندران، قزوین و زنجان نیز در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان اظهار کرد: برگزاری ورکشاپ های زنده و مشاوره های فردی از دیگر بخش های نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در کرمان است تا کارآموزان و دانشجویان رشته طراحی بتوانند از نزدیک با طراحان و تولیدکنندگان برتر کشور دیدار کنند.
روحی از همکاری مدیر هتل جهانگردی کرمان 2 و کارکنان این مجموعه در هرچه باشکوه تر برگزار کردن این رویداد قدر دانی کرد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved