برای نیل به اهداف عالی شرکت باید از تمامی ظرفیتهای گردشگری موجود در اماکن استفاده کرد
برای نیل به اهداف عالی شرکت باید از تمامی ظرفیتهای گردشگری موجود در اماکن استفاده کرد
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی از استان مازندران، دکتر مختار باقری عضو محترم هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی به همراه مهدی کیا، مشاور مدیرعامل و مدیر حراست و رضا تقوی، مدیر گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی مازندران از هتلهای جهانگردی چلندر، چالوس و عباس آباد بهشهر بازدید کرد. دکتر باقری ضمن بازدید از تمامی بخشهای هتل ها شامل: سالن های پذیرایی، آشپزخانه، انبار، اتاق، ویلاها و محوطه مجموعه ها و حضور در جمع صمیمی کارکنان و تعدادی از مهمانان، از نزدیک با مسائل موجود در هتل های نوار شمالی کشور آشنا شده و در این خصوص بیاناتی ارائه نمود. وی همچنین با تشریح اهداف عالی شرکت در خصوص رشد و توسعه و استفاده از تمامی ظرفیتهای گردشگری موجود در اماکن ایرانگردی و جهانگردی و جذب سرمایه گذار در مجموعه های برخوردار نظیر چالوس و چلندر، خواستار همدلی و تلاش بیشتر تمامی کارکنان شد و از زحمات تمامی همکاران قدردانی کرد.
رضا تقوی ضمن ارائه گزارش اجمالی از اقدامات انجام شده، بر استفاده بهینه و حد اکثری ازظرفیتهای اقامتی و پذیرایی، همچنین پیگیری اخذ اسناد مالکیتی، حفظ و صیانت از اراضی جنگلی، جذب سرمایه گذار و برقراری تعاملات با دستگاه های اجرایی و جلب حمایت آنها و راه اندازی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایرانگردی جهت ارائه خدمات به بازنشستگان و دیگر اقشار پرداخت.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved