برپایی غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در نمایشگاه گردشگری، هتلداری هورتکس کیش
برپایی غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در نمایشگاه گردشگری، هتلداری هورتکس کیش
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، نخستین دوره نمایشگاه هورتکس HORTEX، با تمرکز بر بخش‌های خدمات‌رسان میزبانی، هتلداری، رستوران داری، تجهیزات وابسته و غیره هفته گذشته در جزیره زیبای کیش برگزار شد. همچنین در این نمایشگاه سند توسعه یکپارچه گردشگری مناطق آزاد و آخرین دستاوردهای حوزه گردشگری رونمایی گردید.
جزیره کیش در ایران و منطقه مخاطبان زیادی دارد، به همین دلیل برگزاری نمایشگاه تخصصی در حوزه گردشگری و صنایع وابسته یک ضرورت به حساب می آید.
نخستین دوره نمایشگاه هورتکس (HORTEX) با تمرکز بر بخش‌های خدمات‌رسان میزبانی، هتلداری، رستوران داری، کافی شاپ، تجهیزات‌ وابسته در محل دائمی نمایشگاه های کیش میزبان بازدیدکنندگان بود.
غرفه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در کنار سایر شرکت های زیر مجموعه سرمایه گذاری آتیه صبا در این نمایشگاه حضور چشمگیری داشت.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved