برگزاری تور رالی خانوادگی به‌میزبانی‌ هتل جهانگردی دیزین
برگزاری تور رالی خانوادگی به‌میزبانی‌ هتل جهانگردی دیزین
کمیته رالی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در ادامه اجرای رالی‌های گردشگری، تور رالی خانوادگی را با شرکت بیش از ۱۱۰ دستگاه خودرو به میزبانی هتل جهانگردی دیزین برگزار کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی؛ این رالی روز پنجشنبه ١٣ آبان ۱۴۰۰ از پیست اتومبیلراتی تهران به مقصد هتل بین‌المللی جهانگردی دیزین در استان البرز برگزار شد.
شرکت‌کنندگان در این رالی گردشگری پس از استارت در مسیر آزادراه تهران_شمال در محور جاده چالوس به پیست بین‌المللی اسکی دیزین رسیدند و پس از توقف یک روزه ، جمعه ۱۴ آبان به تهران بازگشتند.
گقتنی است ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه سفرهای مسئولانه در دوران کرونا، ترویج فرهنگ صحیح رانندگی، کمک به کاهش تصادفات جاده‌ای و شهری از مهمترین اهداف برگزاری رالی تهران_البرز بود.
شایان ذکر است رويدادهاى گوناگون تفريحى و فرهنگى، بصورت هفتگى در مجتمع جهانگردی دیزین براى عموم مردم برگزار می‌شود.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2021 ITTIC, All Right Reserved