تقدیر مدیرکل میراث استان یزد از مدیریت و کارکنان هتل جهانگردی
تقدیر مدیرکل میراث استان یزد از مدیریت و کارکنان هتل جهانگردی
🔹به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد؛ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد با حضور در هتل جهانگردی یزد از مدیر و کارکنان این هتل با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.
سید مصطفی فاطمی گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا بسیاری از واحدهای اقامتی استان در زمینه اجرای پروتکل‌های بهداشتی و آموزش کارکنان خود برای حفظ سلامت این کارکنان و مهمانان تلاش کرده‌اند و نظارت‌های لازم نیز بر این مهم نیز توسط ناظرین معاونت گردشگری، مرکز بهداشت و جامعه حرفه‌ای هتلداران استان صورت گرفته است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی یزد با اشاره به ‌ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مهمانان و کارکنان در بخش‌های مختلف صنعت گردشگری اظهار کرد: از ساسان فخر مدیر هتل جهانگردی یزد و کارکنان خدوم این مجموعه به‌عنوان یکی از هتل‌های برتر استان در زمینه‌ی پیاده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های سالم گردی و رعایت نظم و انضباط در ارائه خدمات قدردانیم.
گفتنی است استان یزد به‌عنوان اولین استان در کشور از سال ۱۳۹۹ تاکنون موفق به صدور ۲۲ فقره گواهینامه مقصد ایمن برای واحدهای اقامتی و پذیرایی شده است.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2021 ITTIC, All Right Reserved