در جلسه شورای معاونین مطرح شد؛
راه‌اندازی باشگاه مشتریان از الویت های مهم شرکت است
در جلسه شورای معاونین مطرح شد؛
راه‌اندازی باشگاه مشتریان از الویت های مهم شرکت است
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، جلسه شورای معاونین با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، معاونین و مدیران مستقل برگزار شد. در ابتدا دکتر عباسی ضمن خیرمقدم به اعضای جدید هیئت‌مدیره جهت حضور در این جلسه، به بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی از هتل‌های منطقه تهران و البرز، افتتاح پروژه بازسازی هتل میل 72 و اهمیت به‌روز رسانی هتل‌های شرکت اشاره کرد.
فریبا عباسی در ادامه بابیان اینکه راه‌اندازی باشگاه مشتریان به‌عنوان مطالبه سهامدارن از الویت‌های مهم بوده، از مدیران خواست به‌طورجدی پیگیری‌های لازم در خصوص اجرای این پروژه را انجام دهند.
در ادامه معاونین و مدیران گزارش‌هایی از اقدامات خود نظیر: بررسی فرصت‌های راه‌اندازی باشگاه مشتریان، بازسازی‌ و استانداردسازی هتل‌ها، پیاده‌سازی سیستم اعلام حریق و شیوه‌نامه برگزاری مزایده‌ها را ارائه دادند.
در پایان این جلسه، مدیرعامل با اشاره به اهمیت روابط عمومی و اقدامات آن در پیش‌برد سیاست‌های اطلاع رسانی و تبلیغاتی، «ایمان سرلکی» را به ‌عنوان سرپرست ریاست روابط عمومی شرکت معرفی کرد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved