در سال گذشته علیرغم تمامی مشکلات توانستیم به سود برسیم
مدیر عامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جلسه شورای معاونین عنوان کرد
در سال گذشته علیرغم تمامی مشکلات توانستیم به سود برسیم
گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی / ستاد مرکزی
مدیر عامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جلسه شورای معاونین عنوان کرد:
در سال گذشته علیرغم تمامی مشکلات توانستیم به سود برسیم

جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت با حضور محمدرضا پوینده مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در این جلسه پوینده ضمن قدردانی از معاونان مدیران و تمامی کارکنان شرکت گفت در سال گذشته علیرغم وجود تمامی مشکلات، همه گیری بیماری کرونا و کاهش سفر به لطف خداوند مجموعه شرکت توانست بودجه پیش بینی شده را محقق و به سوددهی برسد، که جا دارد از تمامی ارکان و کارکنان شرکت در صف و ستاد قدردانی نمایم. وی همچنین گفت با تلاش همکاران واحد حقوقی و املاک توانستیم در روند پیگیری پرونده های حقوقی شرکت به توفیات خوبی دست پیدا کنیم.
همچنین در این جلسه در خصوص گزارش فروش، درآمد و برنامه های سال جاری شرکت بحث و بررسی شد و گزارش فروش و عملکرد دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی نیز مورد ارزیابی قرار گرفت. مدیر عامل مجموعه در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ارائه برنامه عملی و اجرایی آژانس در سال جاری شد.
ایمان یعقوبی- روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved