دکتر فریبا عباسی سرپرست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی شد
دکتر فریبا عباسی به عنوان عضو هیأت‌مدیره و سرپرست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی وجهانگردی طی حکمی از سوی سیدرضا علیخانی مدیرعامل و نائب رییس هیأت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه‌صبا، دکتر فریبا عباسی، عضو هیئت مدیره و معاون اجرایی، امروز به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: به موجب این حکم سرکار عالی به عنوان «سرپرست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت، قانون تجارت و با رعایت صرفه و صلاح شرکت مذکور انجام وظیفه فرمایید.
ایجاد هم افزایی، رعایت مفاد اساسنامه، پیگیری مصوبات هیئت مدیره، پیگیری موضوعات حقوقی، وصول مطالبات، حفظ منافع سهامداران، بروز رسانی آئین نامه ها، اصلاح ساختار سازمانی مورد انتظار است.
دکتر فریبا عباسی ضمن عضویت ۵ ساله در هیئت‌مدیره، پیش از این، معاون اجرایی هتلها، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، بوده است .
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved