دکتر محمدرضا پوینده، مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی به مناسبت فرارسیدن سال نو پیام تبریک صادر کرد
دکتر محمدرضا پوینده، مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی به مناسبت فرارسیدن سال نو پیام تبریک صادر کرد
متن پیام مدیرعامل بدین شرح است:
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
با سلام
فرارسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار، کردار و تصميم هاي نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر است.
در آستانه فرا رسیدن بهار پرطراوت از طرف خود و خانواده بزرگ گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی “عید نوروز باستانی” را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای یکایک همکاران گرامی مسألت مینماییم.
در سالی که گذشت علیرغم وجود مشکلات فراوان و شیوع گونه های بیماری کرونا، با همت تمامی خدمتگزاران، مردان و زنان سختکوش این زنجیره بزرگ، توانستیم کارنامه ای نیکو در تاریخ شکوفایی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی رقم بزنیم و امیدواریم این مسیر در سال جدید هم ادامه پیدا کند تا شاهد سالی سرشار از امید، آرامش و هم‌افزایی هر چه بیشتر برای داشتن ایرانی شاد و سربلند باشیم.

محمدرضا پوینده
مدیرعامل
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved