عضو جدید هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد
عضو جدید هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد
گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی ستاد مرکزی

با حکمی از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، آیین تکریم رجبعلی خسروآبادی و معارفه علی کاظمی عضو جدید هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی با حضور دکتر حسن تاجیک مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، دکتر نرگس یزدانیان، معاون نظارت بر شرکت ها، رضا بیات، مشاور مدیرعامل و مدیر اجرایی، علی حبیبی، مدیر حراست، حمید فهیمی مدیر امور مجامع و اردلان نجاح، مدیر روابط عمومی آتیه صبا و دکتر فریبا عباسی عضو هیأت مدیره و مدیر روابط عمومی ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در این مراسم، تاجیک از تلاشهای خسروآبادی رییس پیشین هیأت مدیره این مجموعه قدردانی و ابزار امیدواری کرد مسیر رشد و توسعه این مجموعه بزرگ گردشگری و هتل‌داری کشور همچنان تداوم یابد و برای علی کاظمی آرزوی توفیق نمود.
وی همچنین تصریح کرد، از آن جاییکه کاظمی از بدنه ایرانگردی و جهانگردی و در کسوت معاون اجرایی مشغول به فعالیت بوده است، گزینه مناسبی است که با توجه به آشنایی با ساختار ایرانگردی، می تواند در تصمیم گیری های کلان، اثربخش باشد.

ایمان یعقوبی- روابط‌ عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

آخرین اخبار گردشگری و ایرانگردی را در لینک زیر ببینید.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved