قدمت و تجربه کلید موفقیت هتل های ایرانگردی و جهانگردی در ایجاد حس صمیمیت بین میزبان و مهمان است
رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از هتل جهانگردی یزد:
قدمت و تجربه کلید موفقیت هتل های ایرانگردی و جهانگردی در ایجاد حس صمیمیت بین میزبان و مهمان است
رئیس هیئت‌مدیره صندوق بازنشستگی در بازدید از هتل جهانگردی یزد گفت: هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی بواسطه‌ی قدمت، سابقه و اصالتِ فرهنگ مهمان‌پذیری‌شان، در زمینه جذب گردشگران موفق تر از سایر هتلها عمل کرده‌اند.

🔹به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی؛ نعمت‌الله ایزدی اظهار کرد: باتوجه به‌اینکه صندوق بازنشستگی سهامدار گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی است و جامعه هدف ما حدود یک و نیم میلیون بازنشسته کشوری هستند، تمام سعی و توان خود را برای حل مشکلات شرکت‌های زیر مجموعه صندوق، به‌ویژه هتلهای ایرانگردی به‌منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به بازنشستگان به‌کار بسته‌ایم.
وی درادامه خاطرنشان کرد: باتوجه به تجربه‌ای که از اقامت در هتلهای ایرانگردی دارم، تغییر کیفی ارائه خدمات در این هتلها مشهود است که البته نقش مدیران در ایجاد این تغییرات انکار ناپذیر است.
ایزدی افزود: یکی از موضوعاتی که درخصوص مشاغل وابسته به گردشگری در جامعه ما باید نهادینه شود، ایجاد حس صمیمیت بین مهمان و میزبان است.
رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی با اشاره به اینکه
نه فقط در هتلها بلکه در شرکت‌های هواپیمایی نیز برخورد خشک و رسمی با مهمانان حس نزدیکی و اعتماد بین ارائه دهنده خدمات و استفاده کننده را از بین می‌برد ادامه داد: با وارد کردن فرهنگ دیرینه‌ی مهمان‌داری و مهمان‌دوستیِ خانواده ایرانی به ساختارهای اداری می‌توانیم حس صمیمت را بگونه‌ای در مهمانان القا کنیم که گویی در خانه دومشان اقامت دارند.
وی با بیان اینکه همواره برای ارتقای هرچه بهتر خدمات باید تلاش کرد، ادامه داد: درمجموع، هتلهای ایرانگردی و جهانگردی به‌دلیل قدمت، سابقه و فرهنگ پذیرش مهمانی که در آن نهادینه شده است، در زمینه ایجاد حس صمیمیت نسبت به خیلی از هتل‌های پنج ستاره و هم‌چنین شرکت‌های خدمات مسافرتی، موفق‌تر عمل کرده است.

📡 آخرین اخبار گردشگری و ایرانگردی را در #کانال_رسمی_اخبار_گروه_هتلهای_ایرانگردی_و_جهانگردی دنبال کنید.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2021 ITTIC, All Right Reserved