كانتر فروش خدمات گردشگری استان فارس با حضور مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان فارس و بازنشستگان این استان افتتاح شد
كانتر فروش خدمات گردشگری استان فارس با حضور مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان فارس و بازنشستگان این استان افتتاح شد
هتل جهانگردی شیراز میزبان مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان فارس و بازنشستگان این استان بود.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی از هتل جهانگردی شیراز _منصور نوروزی، پس از راه‌اندازی کانتر فروش خدمات گردشگری استان فارس در هتل جهانگردی شیراز در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ میزبان مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان فارس و هیات همراه بود. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، آرمان برق پیما مدیر هتل جهانگردی شیراز به نمایندگی از مدیر عامل و همکاران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی ضمن خیرمقدم به حاضرین در خصوص اهداف راه اندازی کانتر فروش خدمات گردشگری استان فارس و ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی و تخفیفات ویژه و رونق گردشگری با برخورداری استان فارس از این پروتکل‌ها به اعضا جلسه گزارش کاملی ارائه کردند.
سپس سهند زارعی سرپرست صندوق بازنشستگی استان فارس، هدف از برگزاری جلسه و تخفیف ویژه بازنشستگان کشوری را بیان کرد و خشنودی خود را ابراز کرد.
در ادامه این نشست، حمزه رستمی آقاجری نماینده رؤسای کانون بازنشستگی استان، تشکر خود را از خدمات و هلدینگ گردشگری بیان کرده و از فعالیت‌های استانی خواستار شد.
رضا تقوی مدیر دفتر بازاریابی فروش فروش استان مازندران، نیز اعلام کرد که کانتر فروش مجموعه ایرانگردی و جهانگردی در استان فارس راه‌اندازی شده است و استقبال بازنشستگان باعث رونق و افزایش خدمات رسانی به آنها خواهد شد.
در ادامه پیام ایزدی مدیر دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی در مورد مراحل انجام و ارائه خدمات دفتر آژانس مسافرتی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی به بازنشستگان صحبت کرد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved