محمدرضا پوینده، مدیر عامل ایرانگردی و جهانگردی بر کم شدن فاصله مدیران ستاد و صف تاکید کرد
محمدرضا پوینده، مدیر عامل ایرانگردی و جهانگردی بر کم شدن فاصله مدیران ستاد و صف تاکید کرد
جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت با حضور محمدرضا پوینده مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در این جلسه پوینده خواستار افزایش بازدید و نظارت معاونین و مدیران مستقل ستاد مرکزی از هتل ها شد. وی افزود این امر باعث کم شدن فاصله مدیران ستاد و صف شده و سبب پیگیری و رفع نقص هرچه سریعتر مشکلات و امور مربوط به هتل ها خواهد شد.
دکتر پوینده در بخش دیگری از سخنان خود بر استفاده هرچه بیشتر از فضاهای قابل واگذاری و درآمد زا تأکید کرد.
رییس هیأت مدیره و معاون اجرایی نیز در بخش دیگر این جلسه از برنامه ریزی در راستای برگزاری جلسات منظم با مدیران گروه و هتل ها به صورت دوره ای خبر داد. علی کاظمی گفت با توجه به رفع محدودیت های کرونایی مدیران گروه بازدیدهای دوره ای خود را از مجموعه های تحت پوشش افزایش دهند. کاظمی همچنین خواستار تکمیل نصب سیستم های پایش و نظارتی اعم از دوربین های مداربسته ، اعلام و اطفای حریق در هتل ها شد.
فریبا عباسی عضو هیأت مدیره و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل در این جلسه گزارشی از برنامه ریزی اجاره ظرفیت ها و فضاهای تبلیغاتی موجود در هتل ها به کانون های تبلیغاتی در راستای کسب درآمد و تأمین بودجه تبلیغاتی روابط عمومی، ارائه داد.
علی مختاری، معاون مالی و اداری مجموعه در این جلسه از تشکیل کمیته های "وصول مطالبات" و "پیگیری تکالیف مجمع" خبر داد.
معاون سرمایه گذاری و توسعه نیز از راه اندازی بخش سرمایه گذاری در وب سایت شرکت خبر داد. علی رادمند افزود: راه اندازی این بخش نقش پر رنگی را در اطلاع رسانی بسته های سرمایه گذاری به مخاطبان داشته و زمینه همکاری بین بهره برداران و سرمایه گذاران با معاونت سرمایه گذاری را فراهم می کند.
در پایان این جلسه از زحمات حیدر مرادی مدیر امورمالی و شاهین مهدوی نژاد مدیر امور اداری تقدیر شد. شایان ذکر است، با حکمی از سوی محمدرضا پوینده، مهدوی نژاد به سمت مدیر جدید امور مالی منصوب شد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved