مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
حضرت محمد برترين و والا مقام ترين بنده محبوب خداوند بود که جهان تیره و تاریک عصر جهالت را با انوار رخسارش نورانی فرمود
به گزارش روابط عمومی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی دکتر مهدی ذوقی مدیرعامل این مجموعه به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اسلام و میلاد امام صادق پیام تبریکی صادر کرد:

ماه فروماند از جمال محمد
سرو نباشد به اعتدال محمد
قدر فلک را کمال و منزلتی نیست       
در نظر قدر با کمال محمد
وعدهٔ دیدار هر کسی به قیامت           
لیلهٔ اسری شب وصال محمد
آدم و نوح و خلیل و موسی و عیسی
آمده مجموع در ظلال محمد
عرصهٔ گیتی مجال همت او نیست 
روز قیامت نگر مجال محمد
وآنهمه پیرایه بسته جنت فردوس       
بو که قبولش کند بلال محمد
همچو زمین خواهد آسمان که بیفتد     
تا بدهد بوسه بر نعال محمد
شمس و قمر در زمین حشر نتابد         
نور نتابد مگر جمال محمد
شاید اگر آفتاب و ماه نتابند               
پیش دو ابروی چون هلال محمد
چشم مرا تا به خواب دید جمالش       
خواب نمی‌گیرد از خیال محمد
سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی           
عشق محمد بس است و آل محمد

در طول تاريخ بشريت، كم تر انسانى وجود دارد که همچون پیامبر گرامی اسلام تمام خصوصیات زندگی با برکتشان به صورت کامل و روشن بیان شده باشد. آری او به حق، برترين و والامقام ترين بنده محبوب و مقرب خداوند بود که عالم ايجاد و جهان تیره و تاریک عصر جهالت را با انوار رخسار و جمال منوّرش به وجود خویش نورانی فرمود.

چگونه می توان از فضائل وی گفت در حالی که خداوند متعال از زیباترین عبارات نظیر «شاهد»، «مُبَشِّر»، «نذير» و «سِراجِ مُنير» برای وی استفاده می کرد. ونيز در شان او فرموده است : «وَ ما اَرسَلناكَ اِلّا رَحمَة لِلعالَمين» و در جای دیگر فرمود: «اِنَّكَ لَعَلى خُلُقٍ عَظيم».
وی پيامبر رحمت و دريای مهربانی و تجسم زيبايی ها بود. پیامبری که سنگش زدند، خاکستر بر سرش ريختند و به او جسارتها كردند؛ و او بجای نفرین، برای قوم خویش دعا می کرد. وقتی به چیزی توجه مى‏کرد به طور عمیق‏ به آن مى‏ نگریست، به مردم خیره نمى‏شد؛ به هر کس مى‏ رسید سلام‏ مى‏ کرد؛ هنگام راه ‏رفتن با وقار حرکت مى‏کرد و همواره هادی و راهنمای مردم بود. براى از دست دادن امور دنیایى خشمگین نمى‏ شد و براى خدا چنان غضب‏ مى ‏نمود که کسى او را نمى‏شناخت.
رسولی که بر بت های زمان خویش و جاهلیت آمیخته به زر و زور شورید و در برپایی عدل، داد، قسط و مساوات از هیچ کوششی فرو گذار نبود. وی در برپایی دین خداوند و جهاد با ستمگران زمان خویش بارها تا پای جان ایستاد.

بدینوسیله ایام ولادت نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتبت محد مصطفی (ص) که به ابتکار و دور اندیشی امام راحل و هدایت های مقام معظم رهبری موجب وحدت بیشتر مسلمین در دنیای اسلام گشته است و ولادت با سعادت نواده گرامی ایشان حضرت امام جعفر صادق(ع) که دوران زندگی با برکتشان، عصر شکوفایی معارف اهل بیت علیهم السلام بود و با ایجاد یک حوزه وسیع علمی و دینی، به تربیت شاگردان بسیاری در زمینه های مختلف علمی و مذهبی پرداخته و ضمن مبارزه با شبهات مسموم بدعت گزاران، اسلام نام محمّدی را از زیر حجاب تیره و تار اسلام بنی امیه و بنی عباس بیرون آوردند را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

مهدی ذوقی
نایب رییس هیأت مدیر و مدیر عامل
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved