مراکز آموزشی‌ بین کارگاهی در هتلهای جهانگردی استان سمنان راه‌اندازی شد
مراکز آموزشی‌ بین کارگاهی در هتلهای جهانگردی استان سمنان راه‌اندازی شد
🔹به‌نقل از خبرگزاری صداوسیمای استان سمنان، محمد مهدی کردان رئیس جامعه هتلداران استان سمنان گفت:این مراکز با همکاری و نظارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در سمنان راه‌اندازی شد و شرکت کنندگان در این دوره‌ها درخصوص مدیریت تاسیسات گردشگری، تعالی سازمانی، خانه داری، آداب معاشرت و میزبانی و تشریفات آموزش می‌بینند.
کردان مدیر هتل جهانگردی سمنان با بیان اینکه آموزش کارکنان موجب بروز رسانی خدمات هر مجموعه‌ای میشود افزود: این آموزش شامل ارتقای مهارت و یا یادگیری یک مهارت جدید است، راه‌اندازی این مرکز گامی مهم در راستای توانمندسازی نیروهای شاغل در صنعت هتلداری است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲۵ هتل، مهمانپذیر و مجتمع گردشگری در استان سمنان با ۲ هزار و ۱۱۵ تخت و مجموعه خدمات پذیرایی مسافران و گردشگران فعال است.
کردان افزود: در دو ماه گذشته با رعایت کامل شرایط بهداشتی کرونا ، ضریب اشغال ۷۰ تا ۸۰ درصدی در مراکز اقامتی استان سمنان رقم خورده است .
رئیس جامعه هتلداران استان سمنان گفت: در دو سال گذشته یکی از صنف‌هایی که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا خوردند هتل‌ها و مراکز اقامتی و پذیرایی هستند که نیازمند توجه ویژه دولت هستند.
سید حسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان نیز از برنامه ریزی برای راه اندازی ۲۵ مرکز جوار و بین کارگاهی تا پایان سال در این استان خبرداد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۳ مرکز در بخش‌های مختلف صنعت و خدمات راه اندازی شده است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان در پایان با اشاره به اینکه مراکز بین کارگاهی در حین تولید و خدمات آموزش مورد نیاز شاغلینش را نیز ارائه میدهد گفت: مراکز بین کارگاهی آموزش‌های تخصصی را حین خدمت رسانی انجام می‌دهند، ولی مراکز جوار کارگاهی آموزش‌ها در ساعت‌های آزاد و فوق برنامه ارائه می‌کردند که از این لحاظ مراکز بین کارگاهی شرایط مناسب‌تری برای حضور و آموزش کارکنان بنگاه‌های اقتصادی خواهند داشت.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2021 ITTIC, All Right Reserved