پیام تسلیت درپی درگذشت مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی
پیام تسلیت درپی درگذشت مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی
محمد اسکندری در پیامی درگذشت محمدرضا پوینده، مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، را تسلیت گفت.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، متن پیام تسلیت مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به این شرح است:

«مشیت الهی بر این قرار گرفت که یکی از خدمتگزاران دلسوز و توانمند ندای «ارجعی الی ربک» را لبیک گوید و از هستی خاکی به دنیای باقی گام بگذارد.

ایشان با وجود تحمل رنج بیماری، هیچگاه از مدیریت شرکت غافل نشد و تا روزهای واپسین زندگی دغدغه عملکرد و اداره کارکنان شرکت را داشت.

اینجانب ضمن عرض تسلیت، از خداوند متعال برای خانواده آن مرحوم، صبر و همچنین برای ایشان رحمت و مغفرت واسعۀ پروردگار را مسئلت نمایم.»

گفتنی است؛ «محمدرضا پوینده» متولد سال ۱۳۴۷ در سبزوار بود که پس از سپری کردن یک دوره بیماری، عصر روز پنجشنبه ۱۹ آبان دار فانی را وداع گفت.

او از مدیران باسابقه در حوزۀ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بود و از جمله سوابق مدیریتی وی می‌توان مدیرعامل و نائب‌رئیس گروه هتل‌های ایران‌گردی و جهان‌گردی، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور، مدیرکل دفتر برنامه ریزی گردشگری کشور، مدیر کل دفتر گردشگری خارجی کشور، مدیر کل توسعه گردشگری کشور، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز و قائم مقام ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور را نام برد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved