برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره با سرمایه گذاری جهت بازسازی ویلا واقع در مجتمع جهانگردی خزرشهر
شماره سرمایه گذاری: 90072
شهرک خزرشهر یک شهرک ساحلی در استان مازندران است. این شهرک در کیلومتر ۶ جاده بابلسر به فریدونکنار قرار دارد. خزرشهر شامل دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی است. خزرشهر شمالی سمت دریا و خزرشهر جنوبی دقیقاً روبروی خزرشهر شمالی در آن سوی جاده مابین بابلسر و فریدونکنار قرار دارد. خزرشهر، دریاکنار و خانه دریا سه شهرک ویلایی در مازندران هستند که اکثر مالکین آن بومی نیستند و ایام تعطیل شلوغ و در سایر ایام خلوت هستند. همچنین امکان ورود به‌ شهرک صرفاً از طریق هماهنگی با مالک و داشتن کارت ورود امکان‌پذیر است. خزرشهر به علت گردشگری بودن در حاشیه جاده اصلی خود دارای فروشگاه‌ها و مراکز خرید برند متعددی است که این شهرک با چسبیده بودن به جاده اصلی، ساده‌ترین دسترسی را برای ساکنین به مناطق ذکر شده فراهم می‌آورد. با این حال به علت موقعیت مکانی مناسب شهرک، فاصله تا دریا نیز بسیار کم بوده و به راحتی می‌توان از طبیعت و امکانات ساحلی شمال برخوردار شد. خزرشهر شمالی دارای خیابان‌های ساحلی است و مثل شهرک‌های دیگر در فصل تابستان و عید شلوغ و در پاییز و زمستان خلوت‌تر است. امکانات رفاهی آن کامل است، دارای پارک، زمین بازی (۲ زمین تنیس آسفالت، یک زمین والیبال و یک زمین فوتبال و ۲ حلقه بسکتبال)، فضای سبز کیفی عالی، کافی شاپ و… است. خزرشهر جنوبی با یک پل عابر پیاده به قسمت شمالی متصل است. خزرشهر شمالی دارای یک ساحل زیبا (معروف به سی ساید) است که در این قسمت ساحلی بیشتر رستوران‌ها و کافه‌ها وجود دارند. ورود به شهرک خزرشهر نیازمند کارت ورود است و برای عموم آزاد نیست و تنها مالکان یا مهمانان آنان با هماهنگی آنان امکان ورود دارند. کنترل ورود و خروج به خزرشهر سطح امنیت آن را بالا برده‌ است و یکی از مهم‌ترین دلائلی است که اشخاص ثروتمند در این مکان سرمایه‌گذاری نموده‌اند. همچنین خلوتی خزرشهر از نقاط قوت آن به‌شمار می‌آید.
برون سپاری و اجاره ویلا واقع در مجتمع جهانگردی خزرشهر
ملک مورد نظر دارای 28 ویلا به مساحت عرصه 700 تا 1000 متر مربع که در آن یک واحد ساختمان مسکونی به مساحت حدود 170 متر مربع با 2 یا 3 اتاق خواب ( یک خواب مستر) ، هال و پذیرایی ، آشپزخانه ، 2 باب سرویس بهداشتی ( یکی در فضای بیرون واحد) ، حمام و یک تراس شمالی با مشخصات زیر می باشد:
یک طبقه کف کرسی
سقف چوبی با پوشش ایرانیت
کف و دیواره سرویس ها و آشپزخانه سرامیک و کاشی
کف اتاق ها و نشیمن بتن و موکت
دیواره ها سیمان کاری با کنیتکس و سقف کاذب چوبی (لمبه کوبی)
تاسیسات مکانیکی و برقی فعال
درب های داخلی و کمد ها چوبی
درب ورودی واحد چوبی قابی
پنجره ها آلومینیومی
نمای بیرون سیمانکاری با کنیتکس
سیستم گرمایش بخاری گازی
سیستم سرمایش کولر پنجره ای
دارای انشعاب آب ، گاز و برق
دور تا دور محوطه شمشاد کاری شده
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3 تلفن 02182479 داخلی 227 و 257
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: خزرشهر - کیلومتر 4 جاده بابلسر به فریدون کنار خزرشهر جنوبی
دوره ساخت: 2 ماه
دوره بهره برداری: 3 سال
محل دریافت اسناد: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل بازگشائی پاکات: تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved