برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره ساختمان اداری واقع در هتل جهانگردی میگون
شماره سرمایه گذاری: 90029
هتل میگون واقع در منطقه شمیرانات و فشم تهران است این هتل در ارتفاعی مشرف به شهرستان میگون با منظره جذاب و کم نظیر در طول چهار فصل سال زیباترین موقعیت جغرافیایی طبیعی بین هتل های منطقه را دارد جانمایی بسیار مناسب در منطقه میگون باعث شده این هتل نسبت به دیگر مراکز اقامتی همجوار موقعیت ویژه‌ای داشته باشد قرار گرفتن در بلندترین ارتفاع قابل سکونت منطقه منظره زیبا و اشرافی بدون مرز را برای این مرکز اقامتی امکان پذیر کرده است هتل میگون دارای ۱۸ اتاق دو تخته ۶ سوئیت چهار تخته شش میلاد دوبلکس چهار تخته و شش ویلای معمولی چهارتخته همراه با رستوران سنتی کافی شاپ اختصاصی و سالن ماساژ است
تاریخ ساخت ۱۳۵۰ ( سال بازسازی ۱۳۸۸ )
وضعیت دید هتل کوه | محوطه هتل
تعداد اتاق ها ۲۴ اتاق
تعداد طبقات ۴ طبقه
تعداد تخت ها ۴۸ تخت
ظرفیت لابی با ظرفیت ۴۰ نفر
وضعیت ترافیک خارج ازمحدوده طرح ترافیک


شماره تماس تهران: 02188790440 و82479 داخلی 227
برون سپاری و اجاره ساختمان اداری واقع در هتل جهانگردی میگون
شهرستان شمیرانات در شمال شرق تهران شهر میگون را در خود جای داده است. میگون یکی مناطق ییلاقی تهران، و از محله‌‌های شهر میگون، اوشان، فشم است. با هم سفری به جاهای دیدنی میگون معروف به دره بهشت داشته باشیم.
هملون
دره هملون، غارهای هملون، قلعه استوار یا قلعه کیقباد از جاهای دیدنی میگون هستند که با فاصله کمی از یکدیگر قرار دارند. بستر رودخانه هملون همواره پاتوق طبیعت‌دوستان بوده است که آب آن به رودخانه میگون یعنی رودخانه شمشک می‌ریزد. با آن‌که بهترین زمان سفر به شهر میگون در فصل بهار و تابستان است اما برای کسانی که به سرما علاقه دارند در فصل سرد سال، آبشار یخی هملون واقع در تنگه هملون جاذبه‌ای هیجان انگیز است. هملون در مسیر جاده میگون به شمشک قرار گرفته که پس از ۵ کیلومتر به هملون می‌رسیم.
آهار و شکرآب
در فاصله ۱۵ کیلومتری جنوب میگون روستای آهار قرار دارد. آبشار خروشان شکرآب همواره از مقصدهای گردشگری روستای شکرآب بوده است. قله قلعه دختر، آبشار ده تنگه، سی‌چال، توچال از مکان‌های دیدنی در حد فاصل این دو روستا هستند.
دره آهنگرک
دره آهنگرک در ۴ کیلومتری غرب میگون قرار دارد. دره پرآب آهنگرک معروف به دره الله بند در محصور قله‌ها است. قله‌های قلعه دختر، آبک، الله بند و آهنگرک این دره را محصور کرده‌اند. باید به دیدن این دره بروید تا تمام زیبایی طبیعت این منطقه را از نزدیک احساس کنید.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: شهر میگون
دوره بهره برداری: 3 سال
دوره مجاز: 3 سال
محل دریافت اسناد: هتل جهانگردی میگون و دفتر مرکزی تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved