برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره رستوران واقع در مجتمع جهانگردی اصفهان
شماره سرمایه گذاری: 90089
زمین مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی یکی از مهمترین مجموعه های شرکت می باشد. سند این مجموعه کاملا متعلق به شرکت می باشد.زمین در خیابان هزار جریب و در محدوده نزدیک به میدان آزادی اصفهان واقع شده است. همچنین نزدیک به یکی از محله های خوش آب و هوا و تفریحی اصفهان به اسم کوه صفه واقع گردیده است. این منطقه به تعداد بسیار زیادی از دانشگاه ها ، خوابگاه های دانشجویی و مراکز آموزشی مشهور است. این امر باعث شده است تا جمعیت جوان این منطقه قابل توجه باشد. جمعیت زیاد جوانان و دانشجویان در این منطقه ، باعث می شود تا نیاز به ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی بیش ازپیش در این محدوده احساس می شود.
برون سپاری و اجاره رستوران واقع در مجتمع جهانگردی اصفهان
محل مورد نظر یک محوطه سرپوشیده با سازه فلزی و سقف سبک ( موقت) بدون دیوار کشی می باشد . سازه دارای 8 سکو می باشد که 4 سکوی آن در ضلع جنوبی و 4 سکوی دیگر در ضلع شمالی و متصل به یکدیگر می باشد. سکو ها نسبت به یکدیگر بین 20 تا 30 سانت اختلاف ارتفاع دارند. پوشش کف سکو ها سنگ و سرامیک می باشد و شکل هندسی کف مجموعه مشابه ذوزنقه است. ستون های فلزی عمدتا از نوع ناودونی و لوله است و سقف نیز با تیر های قوطی و پوشش موقت می باشد. مساخت کل محوطه در حدود 247.5 متر مربع و مساحت قمت فروش اغذیه در حدود 19.25 متر مربع می باشد.
برون سپاری و اجاره رستوران واقع در مجتمع جهانگردی اصفهان
فاصله تا مسجد امام و کاخ عالی قاپو و کاخ چهل ستون و کاخ هشت بهشت و موزه تاریخی طبیعی و بازار سرپوشیده و مسجد شیخ لطف اله:۸ کیلومتر
فاصله تا سی و سه پل و پل خواجووپل شهرستان:۵ کیلومتر
فاصله تا منارجنبان: ۱۵ کیلومتر
فاصله تا باغ پرندگان:۱۰کیلومتر
فاصله تا باغ گلها:۶کیلومتر
فاصله تا راه آهن :۵کیلومتر
فاصله تا فرودگاه:۳۵ کیلومتر
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3 تلفن 02182479 داخلی 227 و 257
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: میدان آزادی بلور هزارجریب
دوره بهره برداری: 1 سال
محل دریافت اسناد: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل بازگشائی پاکات: تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved