برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره فضای سنتی در هتل جهانگردی بم
شماره سرمایه گذاری: 90006
بم را به‌عنوان دروازه امن شرق آسیا می‌شناسند. این شهر با ارگ بزرگ و عظیمش نامش را در خاطر بسیاری از ایرانیان و خارجیان ثبت کرده است. .این شهر با شهرت جهانی که دارد، در بین اکثر مردم شناخته‌شده است و کمتر کسی پیدا می‌شود که نداند بم کجاست. این شهر در استان کرمان و در جنوب شرقی ایران است. بم در بخش مرکزی شهرستانی هم‌نام خودش، در 195کیلومتری کرمان واقع شده است.بم آب‌وهوای گرم و خشکی دارد؛ اما این آب‌وهوا به‌خاطر نزدیکی به کویر، بسیار‌ تغییر‌پذیر است، به‌طوری که بعضی مواقع گرم‌ترین نقطه کشور و برخی مواقع سردترین نقطه کشور در این ناحیه ثبت می‌شود. میانگین بارندگی در طول سال در این منطقه بسیار کم است. بهترین فصل سفر به بم اوایل بهار است که هنوز هوا طراوت خود را دارد.

هتل جهانگردی بم دارای 12 اتاق دو تخته و 3 اتاق سه تخته، یک اتاق چهارتخته، یک سوییت چهارتخته و همچنین رستوران با ظرفیت 150نفر و تالار با ظرفیت 300 نفر است.
شماره تماس تهران: 02188790440 و82479 داخلی 227
برون سپاری و اجاره کافی شاپ در هتل جهانگردی بم

شماره تماس تهران: 02188790440 و82479 داخلی 227
جاذبه های دیدنی بم
• منطقه توریستی دهبکری
در 50کیلومتری شهر بم، منطقه گردشگری دهبکری قرار گرفته است. درباره نام آن نیز چنین حکایت می‌کنند که بکر، نام یکی از بزرگان قومی بوده که در گذشته در این منطقه ساکن بوده‌اند. این منطقه آبشارهای زیبایی در دل جنگل دارد. یکی از این آبشارها هم با جلوه‌ای خاص، در کوه برفو قرار دارد. منطقه مرغک نیز از جاذبه‌های این ناحیه است که جنگل‌های پسته وحشی و بادام وحشی در آن روییده‌اند.
• قنات باغچمک
قنات باغچمک در 5کیلومتری غرب شهر بم و در طول مسیر رودخانه روستایی به همین نام واقع شده است. این آبشار در فصل پاییز و زمستان پرآب و دیدنی است.
• ارگ بم
ارگ بم که بزرگ‌ترین بنای خشتی جهان است، در شمال شرقی شهر قرار دارد و در مسیر جاده ابریشم واقع شده است. این اثر مهم و تاریخی هم در فهرست آثار ملی و هم در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. متأسفانه زلزله چند سال پیش به ارگ آسیبی جدی وارد کرد؛ اما بازسازی آن به 12 کشور سپرده شده است.
• مسجد وکیل بم
مسجد وکیل بم از بناهای مذهبی این شهر است که به فرمان محمداسماعیل‌خان حاکم کرمان و در جوار قیصریه زرتشتیان ساخته شده است. صحن، شبستان و ایوان مسجد وکیل در زلزله سال‌های اخیر ویران شده است.
• امامزاده اسیری
امامزاده اسیری نیز از اماکن مذهبی بم است. این امامزاده در زمان حکومت عباسیان به شهادت رسیده و در این شهر به خاک سپرده شده است.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: خیابان امام خمینی جنب فرمانداری
دوره بهره برداری: 1 سال
دوره مجاز: 1 سال
محل دریافت اسناد: هتل جهانگردی بم و دفتر مرکزی تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved