برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره تالار پذیرایی در هتل جهانگردی ارومیه
شماره سرمایه گذاری: 90001
هتل جهانگردی ارومیه در بهترین نقطه شهر ارومیه واقع شده است. این هتل علاوه بر اسکان و ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی از سایر شهرها و کشورها، مورد استقبال شهروندان ارومیه می باشد. بسایری از جشن ها و میهمانی های شهروندان ارومیه در تالار این هتل برگزار می شود.
تاریخ ساخت ۱۳۵۴ ( سال بازسازی ۱۳۹۳ )
وضعیت دید هتل خیابان | کوچه | محوطه هتل
تعداد اتاق ها ۷۴ اتاق هتل جهانگردی ارومیه دارای 40 باب اتاق دو تخته، 24 باب اتاق سه تخته، 4 باب اتاق یک تخته و تعداد 6 باب سوئیت دو تخته است.
تعداد طبقات ۶ طبقه
تعداد تخت ها ۱۷۴ تخت
ظرفیت لابی با ظرفیت ۱۰۰ نفر
وضعیت ترافیک خارج ازمحدوده طرح ترافیک
ارومیه یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقه شمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه کوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته‌است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان سرد است. در سده‌های گذشته رخدادها و حوادث متعددی از قبیل اشغال توسط عثمانی‌ها و روس‌ها را تجربه کرده‌است. این شهر به سبب موقعیت مناسب که در میان شاه‌راه ارتباطی قفقاز، میان‌رودان و آسیای صغیر داشته در گذشته از مراکز تجاری منطقه به‌شمار می‌رفته‌است. نقل مهم‌ترین سوغات ارومیه است.

برون سپاری و اجاره تالار هتل جهانگردی ارومیه
برون سپاری و اجاره تالار هتل جهانگردی ارومیه فرصت مناسبی برای مشارکت افراد حرفه ای و مجریان متخصص در زمینه پذیرایی و تشریفات می باشد.
تالار مورد نظر در طبقه زیر زمین هتل جهانگردی قرار گرفته و راه دسترسی به تالار راه پله ای به عرض 1.20 متر می باشد. ارتفاع کف تالار 2.80 می باشد و مساحت تالار با احتساب ابدار خانه و سرویس بهداشتی مربوطه 600 متر و ظرفیت گنجایش تالار 400 نفر می باشد کف تالار دارای پوشش سرامیک و دیوار ها تا ارتفاع 1.20 متر دارای پوشش سنگ و مابقی کاغذ دیواری است.

شماره تماس تهران: 02188790440 و82479 داخلی 227
برون سپاری و اجاره تالار هتل جهانگردی ارومیه
ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین، نخستین مرکز آموزش پزشکی، اولین مدرسه به شیوه نوین، اولین شبکه تلویزیون محلی، اولین نشریه محلی در ایران، بوده‌است. ارومیه مدتی در دوره پهلوی به رضائیه تغییر نام داد. ارومیه، تکاب و پیرانشهر به ترتیب بیشترین تعداد آثار ثبت شده استانی را در فهرست آثار ملی به خود اختصاص داده است. ارومیه با داشتن موقعیت ممتاز جغرافیایی در ۲۰ کیلومتری دریاچه ارومیه قرار دارد. ارتفاع ارومیه ۱۳۳۲ متر از آب‌های آزاد است. ارومیه در دشت ارومیه واقع شده‌است که ارتفاعاتی چون کوه سیر، کوه قیزقلعه، کوه جهودها، کوه چهل مر شهیدان، کوه ماه، کوه علی پنجه سی و کوه علی ایمان آن را احاطه کرده‌اند. در واقع ارومیه بین دریاچه ارومیه و دیواره کوه‌های غرب استان واقع شده‌است. ارومیه دارای بناهای تاریخی متعددی است. ار آنجمله می‌توان به عمارت شهربانی ارومیه، عمارت سه گنبد، موزه ارومیه، یخچال ۹ پله، پل باراندوز، کاروان‌سرای ارومیه، بازار قدیم ارومیه، گرمابه آخوند، ساختمان جهاد دانشگاهی ، ساختمان شهرداری ارومیه و … اشاره کرد. کتیبه اورارتویی کله شین که در اشنویه یافت شده و در موزه ارومیه نگهداری می‌شود. مسجد جامع ارومیه در دوره قاجار ارومیه دارای مساجد قدیمی فراوانی است. مسجد جامع ارومیه که گمان بر این است که بر روی ویرانه‌های یک آتشکده در قرن هفتم هجری قمری ساخته شده‌است. مسجد سردار، مسجد مناره و مسجد سیدالشهدا از دیگر مساجد تاریخی ارومیه هستند. بیشتر کلیساهای ارومیه متعلق به آشوریان است هرچند کلیساهای متعلق به ارامنه نیز در ارومیه وجود دارد. از مهم‌ترین کلیساهای ارومیه می‌توان به کلیسای ننه مریم، کلیسای ماریوخنه و کلیسای حضرت مریم اشاره کرد. خانه‌های تاریخی ارومیه که نهایتاً قدمتشان به دوره قاجار می‌رسد یکی از جاذبه‌های گردشکری ارومیه محسوب می‌شوند. خانه‌های جنرال، خانه انصاری و خانه اتحادیه از آن جمله‌اند. خانه دیزج سیاوش در سال ۱۳۸۷ ثبت ملی شد. شهر ارومیه در گذشته به دلیل موقعیت استراتژیک و ایجاد امنیت هشت دروازه در بیرون شهر داشته‌است که محل استقرار نیروهای نظامی بوده‌اند دروازه بالو یا سلماس، دروازه توپراق قلعه، دروازه سویوق بولاق یا هازاران یا گازوران، دروازه بازار باش، دروازه ارک، دروازه یوردشاه ودروازه نوگچریانو گذر نام این هشت دروازه است.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: خیابان کاشانی پلاک 6
دوره بهره برداری: 1 سال
دوره مجاز: 1 سال
محل دریافت اسناد: هتل جهانگردی ارومیه و دفتر مرکزی تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved