فرصت های مشارکت و سرمایه گذاری
سرمایه گذاری ساخت هتل جهانگردی و مجتمع تجاری جلفا
شماره سرمایه گذاری: 70010
وضعیت فعلی هتل درجه هتل: ۱ ستاره تعداداتاق : ۲۶ وضعیت سند: دارای سند موقعیت زمین: مرکز شهر عرصہ: ۴۲۳۰ متر مربع اعیان: ۴۲۳۰ متر مربع امتيازات: آب، برق، گاز تعداد رقبا در سطح منطقه: ۲ هتل آپارتمان (۳ ستاره) فاصله تا مرکز استان: ۱۳۵ کیلومتر فاصله تا فرودگاه: ۱۲۵ کیلومتر زیر ساخت های استان: گمرک، فرودگاه، راه آهن
کمبود مراکز اقامتی و هتل های با کیفیت بالا در این منطقه، مشهود می باشد. این امر بخصوص در سال های پیش رو که تعداد گردشگران این منطقه افزایش می یابد، اهمیت پیدا می کند. گردشگران به دنبال خدمات بیشتر و متنوع تر و با کیفیت تر در زمینه گردشگری می باشند.
سرمایه گذاری ساخت هتل و مجتمع تجاری جلفا- طرح 1
طرح اول مبتنی بر ساخت یک مجموعه تجاری و هتل 3 ستاره در راستای افزایش ظرفیت اقامتی و سطح کیفیت خدمات گردشگری در جلفا می باشد. این مجموعه هتل ظرفیت مراکز اقامتی شهر جلفا را افزایش می دهد و خدمات متنوع گردشگری برای گردشگران فراهم می کند. بخش های دیگر هتل همانند رستوران و تالارها، خدمات متنوع دیگر به مهمانان هتل در سایر بخش ها و حوزه های مرتبط با گردشگری ارائه می کنند. این بخش ها امکان ارائه خدمات بهتری به مهمانان را ارائه می دهد.
یک مجموعه تجاری نیز در کنار این هتل 3 ستاره ساخته می شود. این مجموعه تجاری می تواند درآمد زایی مناسبی برای مجموعه داشته باشد. همچنین می تواند مسافران زیادی را به این مجموعه جذب نماید. علاوه بر این، این مجتمع شامل یک بخش فودکورت و تفریحی نیز می باشد. از آنجا که تعداد زیادی از مسافران در این شهر وجود دارد، این مجموعه سعی می کند که با ایجاد بخش های که خدمات متنوع گردشگری ارائه می دهد، افراد بیشتری را به این مجموعه جذب نماید. این امر باعث رونق گرفتن بخش تجاری این مجموعه می شود. همچنین می تواند بر بخش هتل مجموعه نیز تاثیر گذار باشد و مهمانان بیشتری را به بخش اقامتی این مجموعه جذب نماید.
طرح دوم هدف این طرح ایجاد یک مجموعه هتل 4 ستاره و مجتمع تجاری در راستای افزایش ظرفیت اقامتی و سطح کیفیت خدمات گردشگری در جلفا می باشد. بخش های دیگر هتل همانند بخش ورزشی و استخر، رستوران و تالارها، خدمات متنوع دیگر به مهمانان هتل در سایر بخش ها و حوزه های مرتبط با گردشگری ارائه می کنند. این بخش ها امکان ارائه خدمات بهتری به مهمانان را ارائه می دهد. با وجود تلاش های منطقه آزاد ارس، هنوز مراکز اقامتی با کیفیت بالاتر در این منطقه ایجاد نشده است. اگرچه منطقه آزاد در تلاش برای ساخت یک هتل 4 ستاره در این منطقه بوده است، اما ساخت این هتل متوقف مانده است. اگرچه یک هتل 4 ستاره نمی تواند بخشی از مسافران که به دنبال اقامت ارزان در این منطقه هستند، را به خود جذب نماید اما هتل 4 ستاره بیشتر مورد استقبال فعالان اقتصادی و برنامه های آنها برای همایش ها قرار می گیرد.
علاوه بر این یک مجموعه تجاری نیز در کنار این هتل 4 ستاره ساخته می شود. این مجموعه تجاری می تواند می تواند مسافران زیادی را به این مجموعه جذب نماید. در این طرح نسبت به طرح قبلی، مساحت بخش تجاری کاهش یافته است. همچنین بخش های دیگری همانند استخر و بخش ورزشی جهت ارائه خدمات گردشگری به مهمانان هتل اضافه گردیده است.
سرمایه گذاری ساخت هتل و مجتمع تجاری جلفا- طرح 1
نشانی هتل: جلفا آدرس خیابان امام، جنب میدان شهیدبهشتی
موقعیت جغرافیایی: شهرستان جلفا یکی از شهرستانهای استان آذربایجان شرقی است که در ناحیه شمال غربی این استان واقع شده است. مرکز این شهرستان شهر جلفا است. شهرستان جلفا در حاشیه جنوبی رود ارس واقع است. این شهرستان از جنوب به شهرستان مرند و شهرستان ورزقان، از شرق به شهرستان کلیبر ، از غرب به استان آذربایجان غربی و از شمال به جمهوری آذربایجان و ارمنستان محدود است.
آب و هوای منطقه: اقلیم کلی شهرستان جلفا نیمه خشک و سرد می باشد. جاذبه های گردشگری: شهرستان جلفا به دلیل داشتن آثار تاریخی و دیدنی فراوان یکی از شهرستان های دیدنی استان آذربایجان شرقی محسوب می شود. از مهم ترین آثار تاریخی و دیدنی این شهرستان آرامگاه سید ابوالقاسم نباتی ، برج دوزال، حمام کردشت، کلیسای سنت استپانوس، آسیاب خرابه، روستای اشتبین ، کلیسای مریم مقدس ، امامزاده سید محمد آقا زیارتگاه بابا یعقوب ، قلعہ علی بیگ ، حمام تاریخی جلفا ، امامزاده سید ابراهیم و قلعه کردشت هستند .
جلفا یکی از شهرهای مرزی بین ایران ارمنستان و آذربایجان می باشد. این شهر مرزی دارای جاذبه های گردشگری بی شماری است و به شهر کلیساهای تاریخی مشهور است. به غیر از جاذبه های طبیعی و تاریخی که در این شهر شمالی ایران قرار دارد مسافران بسیاری هستند که برای خرید در بازارهای این شهر مرزی به سمت جلفا سفر می کنند
جاذبه های گردشگری جلفا ابتدا باید به جاده مرزی ارس که از جمله جاذبه های زیبای کشور است اشاره کنیم. این جاده ی شگفت انگیز در شمال غربی و امتداد رودخانه ارس قرار گرفته و از منطقه ارسباران به موازات رودخانه ارس آغاز و در جلفا تمام می شود
سد ارس روی رودخانه ارس در مرز ایران و جمهوری آذربایجان در ۴۰ کیلومتری شهر جلفا احداث شده است.
یک حمام تاریخی در لیست جاذبه های گردشگری جلفا قرار دارد که به دلیل پایبندی بسیاری که به اصول و هنجارهای معماری ایران جز آثار ارزشمند تاریخی این منطقه می باشد. بنابر آنچه که کارشناسان اعلام کرده اند شیوه ی معماری این بنای تاریخی به حکومت قاجاریه ربط داده می شود و دارای قدمتی به اندازه ۱۰۰ سال می باشد.
در کنار رودخانه ارس که در منطقه حفاظت شده ی کیامکی در جنوب شرقی لیوار جان آبشاری به نام ماهاران قرار دارد. جالب است بدانید که این آبشار زیبا بیش از ۱۵ متر ارتفاع دارد و طبیعت‌ گردان، دوست ‌داران طبیعت و کوهنوردان زیادی را به سمت خود سالانه جذب می کند.
دیگر موردی که می تواند در لیست جاذبه های گردشگری جلفا قرار بگیرد پارک ملی کمتال است
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: آذربایجان شرقی خیابان امام خمینی جنب میدان شهید بهشتی
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved