برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره کافی شاپ واقع در هتل جهانگردی شمشک
شماره سرمایه گذاری: 90071
هتل جهانگردی شمشک واقع در قلب کوه‌های سر به‌ فلک کشیده البرز مرکزی در سال ۱۳۴۵ افتتاح و جهت ارتقا سطح کیفی خدمات در سال ۱۳۹۶ مورد بازسازی قرار گرفت. ساختمان هتل در ۳ طبقه بنا و دارای ۱۷ باب اتاق و سوئیت اقامتی مجهز به امکانات رفاهی مناسب می‌باشد. از مزایای این مجموعه می‌توان به نزدیکی آن به مجموعه تفریحی و پیست دربندسر و تله کابین دیزین اشاره کرد همچنین در محوطه هتل نیز تله کابین و تله اسکی تحت نظارت بخش خصوصی به فعالیت مشغول می‌باشد. هتل جهانگردی شمشک با پرسنلی مجرب با افتخار آماده پذیرایی و خدمت رسانی به گردشگران و ورزشکاران داخلی و بین المللی می‌باشد.
لازم به ذکر است در فصل زمستان از محل پارک خودرو تا هتل ۲۰۰ الی ۳۰۰ پله موجود می‌باشد.
برون سپاری و اجاره کافی شاپ واقع در هتل جهانگردی شمشک
کافی شاپ در ضلع جنوبی و کنار جاده اصلی شمشک و سمت شرقی جاده دسترسی به هتل قراردارد و ساختمانی است یک طبقه قدیمی به مساحت داخلی حدود 120 متر مربع و ارتفاع شقف حدود 2.30 متر شامل سالن پذیرایی ، کانتر سفارش و تحویل غذا ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، انبار و خوابگاه پرسنل می باشد که در حال حاضر بهبه صورت کافی شاپ مورد استفاده می باشد. کفسازی این محل سرامیک و دیوار های جانبی قسمتی سنگ و بقیه اندود گچ و رنگ ، پنجره ها دو جداره با پروفیل الومینیوم ، سیستم گرمایش و سرمایش دو دستگاه یونیت و انشعبات آب و برق مشترک با هتل و گاز داریای کنتور اختصاصی است.
برون سپاری و اجاره کافی شاپ واقع در هتل جهانگردی شمشک
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3 تلفن 02182479 داخلی 227 و 257
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: شمشک
دوره بهره برداری: 1 سال
محل دریافت اسناد: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل بازگشائی پاکات: تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved