برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره سالن دو طبقه واقع در مجتمع جهانگردی اصفهان
شماره سرمایه گذاری: 90046
زمین مهمانسرای ایرانگردی و جهانگردی یکی از مهمترین مجموعه های شرکت می باشد. سند این مجموعه کاملا متعلق به شرکت می باشد.زمین در خیابان هزار جریب و در محدوده نزدیک به میدان آزادی اصفهان واقع شده است. همچنین نزدیک به یکی از محله های خوش آب و هوا و تفریحی اصفهان به اسم کوه صفه واقع گردیده است. این منطقه به تعداد بسیار زیادی از دانشگاه ها ، خوابگاه های دانشجویی و مراکز آموزشی مشهور است. این امر باعث شده است تا جمعیت جوان این منطقه قابل توجه باشد. جمعیت زیاد جوانان و دانشجویان در این منطقه ، باعث می شود تا نیاز به ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی بیش ازپیش در این محدوده احساس می شود.
محل مورد نظر سالن دو طبقه در داخل سایت مجموعه جهانگردی اصفهان و مجاورت آلاچیق ها و فضای سبز با زیر بنای حدود 185 متر مربع در دو طبقه و داشتن بالکن در سقف اول در سه طرف با مساحت 32 متر مربع، با سازه اسکلت فلزی و دیوار با مصالح بنایی و پنجره پیرامونی و سقف اول با خرپای ساخته شده با پروفیل سبک و به صورت دو طرف شیبدار و پشم شیشه و توری و ورق می باشد. در زیر سقف ها دارای پوشش سقف کاذب تایل مشبک و تعدادی روشنایی سقفی به صورت هالوژن نمای خارجی آجر کارتنی پنجره های خارجی upvc ، دربهای ورودی طبقات شیشه سکوریت رنگی و به صورت ریلی و در دو طبقه مستقل و تردد و اتصال از همکف به طبقه اول به وسیله پله در ضلع شرقی و بیرون سالن ها با مصالح بنایی و پوشش کف و پیشانی پله از سنگ و دو طرف دست انداز پله نرده استیل می باشد. ارتفاع از کف تا زیر سقف کاذب حدود 2.70 متر در طبقه همکف پوشش کف سرامیک و بدنه گچ و در طبقه اول پوشش کف سرامیک و بدنه گچ می باشد. سیستم گرمایشی بخاری و سیستم سرمایشی کولر ابی می باشد. این محل دارای آب و برق و گاز اشتراکی و قدمت بنا حدود 7 سال می باشد.
فاصله تا مسجد امام و کاخ عالی قاپو و کاخ چهل ستون و کاخ هشت بهشت و موزه تاریخی طبیعی و بازار سرپوشیده و مسجد شیخ لطف اله:۸ کیلومتر
فاصله تا سی و سه پل و پل خواجووپل شهرستان:۵ کیلومتر
فاصله تا منارجنبان: ۱۵ کیلومتر
فاصله تا باغ پرندگان:۱۰کیلومتر
فاصله تا باغ گلها:۶کیلومتر
فاصله تا راه آهن :۵کیلومتر
فاصله تا فرودگاه:۳۵ کیلومتر
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: روبروی کوی امام
دوره بهره برداری: 1 سال
محل دریافت اسناد: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل بازگشائی پاکات: تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved