سرمایه گذاری ساخت هتل 4 ستاره جهانگردی شاهرود
شماره سرمایه گذاری: 70015
شاهرود زیباترین شهر استان سمنان و بهشت طبیعت‌دوستان است که کویر، کوهستان، آبشار، رودخانه، چشمه و جنگل‌های سرسبز را یک‌جا در خود جای داده است. سرمایه گذاری ساخت هتل 4 ستاره جهانگردی شاهرود در چنین منطقه ای گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. علاوه بر این شاهرود دارای آثار تاریخی، بناهای مذهبی و مسجدهای قدیمی زیادی نیز هست و لقب شهر عارفان را از آن خود کرده است. تمام کوچه پس کوچه‌های این شهر خوش آب و هوا مملو از درختان چنار تنومند است.
با سرمایه گذاری در ساخت هتل 4 ستاره جهانگردی شاهرود علاوه بر تضمین سرمایه گذاری خود، در رونق گردشگری این شهر زیبا سهیم باشید.
اگر در فصل پاییز به این شهر زیبا سفر کنید، با فرشی از برگ‌های رنگارنگ پاییزی مواجه خواهید شد که با قدم زدن روی آن‌ها می‌توانید از صدای خش‌ خششان در زیر پاهایتان لذت ببرید.
سرمایه گذاری ساخت هتل جهانگردی شاهرود
سفر به شاهرود بدون رفتن به جنگل ابر کامل نمی‌شود. این جنگل از بکرترین و قدیمی‌ترین جنگل‌های ایران است که بیشتر مواقع فضای آن از اقیانوسی از ابر پوشیده می‌شود که به همین خاطر آن را «جنگل ابر» می‌نامند. موقعیت مکانی پروژه و دسترسی به مسیر جنگل ابر اهمیت سرمایه گذاری ساخت هتل 4 ستاره جهانگردی شاهرود را دو چندان می کند.

در این جنگل انگار آسمان به زمین آمده است. راه رفتن در میان ابرها به رویایی می‌ماند که گویی در آن سوار ابرها شده‌اید. جنگل ابر همچنین کهنسال‌ترین موجودات زنده دنیا، به سن سه میلیون و ۳۰۰ هزار سال را در خود جای داده است و با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، از خاص‌ترین و زیباترین جنگل‌های ایران به شمار می‌رود.
با سرمایه گذاری در ساخت هتل 4 ستاره جهانگردی شاهرود در شناساندن هرچه بیشتر این مکان زیبا به گردشگران داخلی و خارجی سهیم باشیم.
سرمایه گذاری ساخت هتل جهانگردی شاهرود
این شهر تقریبا در میانه راه تهران-مشهد می‌باشد به طوریکه فاصله آن از تهران ۴۰۰ کیلومتر و از مشهد ۵۰۰ کیلومتر می‌باشد. گذر میلیون ها زائرحضرت ثامن الحجج(ع) از شهرستان شاهرود درطول سال لزوم برنامه ریزي دقیق در این ارتباط را گوشزد می نماید و سرمایه گذاری در ساخت هتل 4 ستاره جهانگردی شاهرود از برنامه های موثر با دوره بازگشت سرمایه مناسب و منطقی در این خصوص می باشد.. سالانه بالغ بر 12 میلیون مسافر به قصد سفر زیارتی به شهر مشهد از استان سمنان میگذرند که میتوان با برنامه ریزی مناسب این مسافران به این شهر جذب نمود بدیهی است که وجود فرودگاه فعال، مرکزیت راه آهن شمال شرق و پایانه مسافري در این شهرستان ازجمله ابزارتوسعه گردشگري محسوب می گردد.
شاهرود در جهات مختلف گردشگري از جمله گردشگري عرفانی و طبیعی از قابلیت هاي منحصر بفردي برخورداراست. از اماکن تاریخی و مذهبی این شهرستان می توان به مسجد جامع شاهرود، آرامگاه بایزید بسطامی، مجموعه تاریخی بسطام و موزه شاهرود اشاره کرد.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: هتل جهانگردی شاهرود
مبلغ برآورد: 1.400.000 میلیون ریال معادل 5/2 میلیون یورو
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: خیابان فردوسی خیابان صادقیان
دوره ساخت: 2 سال
دوره بهره برداری: 10 سال
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved