برون سپاری بهره برداری و اجاره بخش های عملیاتی
برون سپاری و اجاره غرفه روبروی پذیرش هتل جهانگردی دیزین 2
شماره سرمایه گذاری: 90031
مجتمع بین المللی دیزین در شمال غرب پایتخت، در شیار کوه های البرز و در 74 کیلو متری کرج و در جوار پیست بین المللی دیزین قرار دارد. دیزین به دلیل جانمایی بکر و مناسبی که دارد به یک دهکده توریستی کم نظیر زمستانی و تابستانی تبدیل شده است.
آب و هوای زمستانی ویژه و اقلیم دلپذیر تابستانی، دیزین را به یکی از مناطق بنام خاورمیانه تبدیل کرده و همین امر امکان استفاده از این مجموعه جهانگردی را در تمام طول سال فراهم ساخته است . این هتل اقامتی خاطره انگیز و آرامش خیال را برای مهمانان به ارمغان می آورد.مجتمع بین الـمللی هتلهای دیزین دارای 134 اتاق شامل؛ اتاق های‌ 3،2، 4 و 7 تخته، سوییت چهارتخته، سوییت رویال، فضای ورزشی، اتاق بازی های کامپیوتری، سالن های همایش، سالن بیلیارد، شله و دو رستوران به همراه کافی شاپ و سفره خانه سنتی است.
اجاره غرفه روبروی پذیرش هتل جهانگردی دیزین 2
اجاره غرفه روبروی پذیرش هتل جهانگردی دیزین 2
پیست اسکی دیزین یکی از مهمترین جاهای دیدنی دیزین به شمار رفته که نخستین و مهمترین پیست اسکی بین المللی ایران و خاورمیانه محسوب می شود و توانسته از طرف فدراسیون جهانی اسکی جهت برگزاری مسابقات رسمی مورد تایید قرار بگیرد و همین باعث شده به پیست اسکی بین المللی دیزین نام بگیرد. این پیست در سال 1348 راه اندازی شد. دیزین دارای 23 پیست اسکی بوده و شامل سه تله کابین، دو تله سیژ، هفت تله اسکی و بالابر قرار داده شده که تمام این امکانات باعث شده محبوبیت بیشتری در میان اسکی بازان و علاقمندان به اسکی داشته باشد.
یکی از ویژگی هایی که توانسته در مشهورتر شدن پیست اسکی دیزین سهیم باشد این است که به پیست مبتدی و پیست ویپیست مجهز شده است. برخی از پیست هایی که در دیزین فعال هستند عبارتند از: پیست مبتدی، پیست ویپیست، پیست اسنو پارک و پیست چمن می باشند. بهترین زمانی که می توان برای اسکی در دیزین مراجعه کنید از اوایل پاییز تا اواسط بهار است که بیشترین بارش برف صورت می گیرد. همچنین امکانات رفاهی متنوعی که در این منطقه قرار داده شده از دلایل محبوبیت این پیست در میان ایرانیان شده است.
اگر در فصل تابستان بخواهید به این پیست بروید می توانید از دیگر تفریحات این پیست که شامل دوچرخه سواری، کایت سواری، تیوپ سواری و… می شود استفاده کنید. دقت داشته باشید اگر در روزهای هفته شنبه تا چهارشنبه به پیست اسکی دیزین بروید قیمت بلیط آن کمتر از آخر هفته می باشد. همچنین ساعت کاری مجموعه از ساعت 8:30 صبح تا 17:30 عصر می باشد. یکی از بهترین قابلیت های مجموعه داشتن پارکینگ است که دیگر نیازی به نگران بودن برای جای پارک خودروی خود نباشید.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: دیزین
دوره بهره برداری: 1 سال
محل دریافت اسناد: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل بازگشائی پاکات: تهران
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved