فرصت های مشارکت و سرمایه گذاری
سرمایه گذاری ساخت مجتمع جهانگردی سد درودزن
شماره سرمایه گذاری: 70011
شهر مرودشت پس از شیراز، بزرگ‌ترین شهر استان فارس است. این شهر به لطف داشتن جاذبه‌های طبیعی مسحور‌کننده در کنار آثار و بنا‌های تاریخی مهم و ارزشمند، به‌عنوان دومین قطب گردشگری مهم در منطقه شناخته می‌شود. جاذبه‌ای که در‌نظر داریم، «سد درودزن فارس»‌ است. این جاذبه هم تاریخ و هم طبیعت را در آغوش خود جای داده است؛‌ سد درودزن را می‌توان به‌عنوان یکی از خوش‌منظر‌ترین جاهای دیدنی اطراف شیراز معرفی کرد. این سد در نزدیکی روستایی با همین نام قرار دارد که از توابع شهرستان مرو‌دشت است. به‌طور دقیق‌تر، سد درودزن در ۵۰‌کیلومتری شمال غرب مرودشت، روی رودی موسوم به «رود کر» احداث شده است. قدمت ساخت سد درودزن به دوره حکومت هخامنشیان در ایران باز‌می‌گردد. این سد در زمان «داریوش بزرگ» ساخته شده و به همین دلیل آن را «سد داریوش»‌ نامیدند. سد داریوش را می‌توان به‌عنوان یکی از بدیع‌ترین سازه‌های آبی کشور معرفی کرد. خوب است اشاره کنیم که در زمان حکومت قاجار در ایران، این سد به «تنگ دختر» یا «سنگ دختران» معروف شد.
سرمایه گذاری ساخت مجتمع جهانگردی سد درودزن
فضای اطراف دریاچه و سد درودزن مرودشت بسیار آرام و دلنشین بوده و طبیعت اطراف آن سرسبز و دلرباست؛‌ از‌این‌رو اگر به‌دنبال فضایی مناسب برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده، دوستان و عزیزان خود هستید، مناطق اطراف این سد بزرگ و زیبا، مقصدی مناسب برای شما خواهد بود. شما می‌توانید برای پیک‌نیک‌های دلپذیر نیم‌روزی به‌سوی این منطقه سفر کنید. سد درودزن فارس در فضایی بکر و دلنشین قرار دارد؛ از‌این‌رو امکانات رفاهی این منطقه بسیار محدود است. امکانات فراهم‌شده جهت رفاه بازدید‌کنندگان در این محل، فقط شامل سکوی بتنی برای نشستن و سرویس بهداشتی می‌شود.
سرمایه گذاری ساخت مجتمع جهانگردی سد درودزن
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: کامفیروز- سد درودزن
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved