رزرو هتل
امکانات معلولین
تاکسی سرویس
سیستم گرمایشی
تهویه مطبوع
رستوران
محل بازی کودکان
روم سرویس 24 ساعته
روم سرویس 12 ساعته
بیلیارد
کتابخانه
بندر انزلی از مهمترین شهرهای گردشگری و یکی از مراکز مهم اقتصادی و قطب های ورزشی در ایران بشمار می رود. انزلی که در غرب گیلان قرار دارد به واسطه پیشینه تاریخی اش در بیشتر شهرهای اروپایی شناخته شده است، این شهر هم چنین به واسطه وجود گمرک و ارتباط تجاری اش نزد تجار ایرانی و خارجی به دروازه اروپا شهرت یافته است.
مجاورت هتل جهانگردی انزلی با ساحل دریا سفری به یاد ماندنی را برای مهمانان و گردشگراناین هتل به همراه می آورد. انزلی بعد از رشت پرجمعیت ترین شهر استان است. انزلی در غرب استان گیلان قرار دارد و به واسطه سواحل خزر و تالاب بین المللی انزلی از چند جزیره و شبه جزیره تشکیل شده که با پل به هم متصل هستند.

هتل جهانگردی انزلی دارای 10 اتاق دو تخته رو به دریا، 10 اتاق دو تخته پشت به دریا، دو کانکت روم ۴ تخته رو به دریا و پشت دریا و رستوران می باشد.
بندرانزلی - بندر انزلی - انزلی کیلومتر 5 جاده انزلی به آستارا جنب نمایشگاه
013 44 50 2902
موقعیت هتل
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved