میهمان گرامی :
گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی اقامت خوب و خاطره انگیزی را برای شما و همراهان آرزومند است .
• مبالغ دریافتی حواله ذخیره جا به عنوان پیش پرداخت و علی الحساب می باشد و نرخ قطعی در هتل مقصد بر اساس نرخ مصوب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مطابق صورتحساب محاسبه و دریافت می گردد .


• زمان ورود به هتل ساعت 14 می باشد .
1. چنانچه بر اساس درخواست میهمان و فراهم بودن شرایط از ساعت 6 الی 14 ظهر به اتاق وارد شود 50% هزینه (نیم بها) محاسبه خواهد شد .
2. چنانچه بر اساس درخواست میهمان و فراهم بودن شرایط قبل از ساعت 6 الی 14 ظهر به اتاق وارد شود هزینه به صورت یک شب کامل (تمام بها) محاسبه خواهد شد .

• زمان خروج از هتل ساعت 12 می باشد .
1. چنانچه بر اساس درخواست میهمان و فراهم بودن امکان ، از ساعت 12 الی 16 جهت تمدید اقامت اقدام نماید %50 هزینه (نیم بها) محاسبه خواهد شد .
2. چنانچه بر اساس درخواست میهمان و فراهم بودن امکان بعد از ساعت 16 اقدام نماید به صورت یک شب کامل (تمام بها) محاسبه خواهد شد .

• قوانین و شرایط انصراف ذخیره جا ( ایام عادی )
1. انصراف ذخیره جا تا 7 روز قبل از ورود میهمان به مرکز اقامتی (مبنای محاسبات ساعت 14:00 می باشد) بدون هزینه انصراف می باشد .
2. انصراف ذخیره بین 7 تا 3 روز قبل از ورود میهمان به مرکز اقامتی (مبنای محاسبات ساعت 14:00 می باشد) 25% یکشب به ازاء هر اتاق محاسبه خواهد شد .
3. انصراف ذخیره جا بین 72 تا 24 ساعت قبل از ورود میهمان به مرکز اقامتی (مبنای محاسبات ساعت 14:00 می باشد) 50% یکشب به ازاء هر اتاق محاسبه خواهد شد .
4. انصراف ذخیره جا بین ساعت 14:00 روز قبل تا ساعت 14:00 روز ورود میهمان به مرکز اقامتی (مبنای محاسبات ساعت 14:00 می باشد) 100% یکشب به ازاء هر اتاق محاسبه خواهد شد .

• قوانین و شرایط انصراف ذخیره جا ( ایام نوروز از 28 اسفند تا 15 فروردین )
1. انصراف ذخیره جا بین صدور حواله تا 15 اسفند ماه معادل 50% از کل شبهای اقامت به ازاء هر اتاق می باشد . (مبنای محاسبات ساعت 14:00 می باشد)
2. انصراف ذخیره جا بعد از 15 اسفند ماه معادل 100% از کل شبهای اقامت به ازاء هر اتاق می باشد . (مبنای محاسبات ساعت 14:00 می باشد)
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved