رزرو هتل
امام زاده ابراهیم
امام زاده ابراهیم (ع) از فرزندان امام موسی (ع) و برادر اما رضا (ع) می باشد، مرقد مطهر آن بزرگوار در 30 کیلو متری شفت و در دهستان چوبر در یک منطقه زیبای ییلاقی در دامنه کوه اسلار قرار دارد که دارای یکصد خانوار ساکن و ششصد خانوار فصلی می باشد.این امامزاده شهرت زیادی دارد، طوری که آن را ابوالفضل گیلان می‌نامند دهکده زیبای امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان شفت از جاذبه‌های گردشگری و زیارتی استان گیلان است که همه‌ ساله گردشگران بسیاری برای بازدید از این منطقه به گیلان سفر می‌کنند. دهکده امامزاده ابراهیم (ع) منطقه ای خوش آب و هوا در دل جنگل های شفت است که به فاصله 20کیلومتری از شهر شفت قرار دارد. دهکده امامزاده ابراهیم (ع) تنها نقطه ای است که میتوان در آن کوه،جنگل،رودخانه،ییلاق وکوه های پوشیده از برف را در یک زمان مشاهده کرد. معماری خاص این مکان باعث شده که این منطقه شهرت جهانی یابد.ساختمان های تا 6 طبقه که تنها مصالح به کار برده در آن چوب میباشد چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند. وجود بقعه امام زاده ابراهیم در شهرستان شفت این شهرستان را در زمره یکی از شهرستان های زیارتی و سیاحتی گیلان و حتی کشور تبدیل کرده است .که هر ساله بویژه در فصل تابستان پذیرای صدها هزار زائر و گردشگر از گوشه و کنار کشور می باشد.

فاصله هتل جهانگردی لاهیجان تا امام زاده ابراهیم 105 کیلومتر - 2:05 دقیقه
فاصله هتل جهانگردی انزلی تا امام زاده ابراهیم 29/6 کیلومتر - 2:03 دقیقه


استان: گیلان شهر: شفت
آدرس: استان گیلان، شهرستان شفت، منطقه احمدسرگوراب، دهستان چوبر
امام زاده سید جلال الدین اشرف در آستانه اشرفیه
این امام زاده از نظر زیبایی، شکوهی وصف‌ناپذیر دارد زیرا کاشی کاری‌هایی را مشاهده می‌کنید که با استفاده از رنگ‌های متنوع بخصوص رنگ آبی تزیین شده است.
سقف مربوط به داخل این بنا با استفاده از آینه‌ها آینه کاری شده و همچنین برای مقاوم‌سازی حرم، بخش‌هایی از آن با سنگ مرمر و بخش‌هایی هم با استفاده از کاشی مرمت شده است.

فاصله هتل جهانگردی لاهیجان تا امام زاده سید جلال الدین اشرف در آستانه اشرفیه 9/7 کیلومتر - 17 دقیقه

استان: گیلان شهر: آستانه اشرفیه
آدرس: استان گیلان، آستانه اشرفیه
امام زاده هاشم
امامزاده هاشم مهم‌‌ترین جاذبه روستای امامزاده هاشم در استان گیلان به‌ شمار می‌رود و با قرارگیری در فاصله کمی از شهر، از جاهای دیدنی رشت محسوب می‌شود. این زیارتگاه که در بلندترین نقطه از روستا واقع شده است، در جنگ جهانی اول و قیام میرزا کوچک خان جنگلی، متحمل آسیب‌های فراوانی شد. هرچند این بنا بعدها مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت؛ اما بافت قدیمی امامزاده از بین رفت. این مجموعه بازارچه، مهمانسرا، مسجد، پارکینگ، پارک، کتابخانه، کشتارگاه و درمانگاه دارد و از پای کوه تا قله امتداد یافته است.

فاصله هتل جهانگردی لاهیجان تا امام زاده هاشم 52 کیلومتر - 59 دقیقهاستان: گیلان شهر: رشت
آدرس: استان گيلان، رشت، کیلومتر ۳۵ جاده رشت- قزوین، بالاتر از پل سفیدرود، امامزاده هاشم

بقعه شیخ زاهد گیلانی
بقعه‌ شیخ انور که با نام شیخ زاهد گیلانی نیز شناخته می‌شود، از جاهای دیدنی لاهیجان در روستای شیخ انور به شمار می‌رود. این بنای جذاب با گنبد فیروزه‌ای خود در میان مزارع سرسبز و دل‌انگیز چای جای گرفته است و از آثار ملی ایران محسوب می‌شود. در این بقعه شیخ تاج‌الدین ابراهیم، ملقب به شیخ زاهد گیلانی دفن شده است. وی از عرفا و دراویش بزرگ و از استادان شیخ صفی‌الدین اردبیلی بود.

فاصله هتل جهانگردی لاهیجان تا بقعه شیخ زاهد گیلانی 3/9 کیلومتر - 7 دقیقهاستان: گیلان شهر: لاهیجان
آدرس: ایران، استان گیلان، لاهیجان، روستای شیخ انبر یا شیخ انور

درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved