فرصت های مشارکت و سرمایه گذاری
سرمایه گذاری ساخت مجتمع گردشگری ساحلی جهانگردی سرخرود
شماره سرمایه گذاری: 70022
استان های شمالی به دلیل موقعیت مکانی که در کنار دریای خزر و رشته کوه های البرز دارند، همگی در کنار هم طبیعت زیبایی را به ارمغان آورده اند که سالانه شاهد جمع کثیری از گردشگران و مسافران به این استان ها هستیم. سرخرود از جمله مناطق توریستی و گردشگری مناطق شمال ایران، بوده که دارای طبیعت زیبا و سرسبز و آب و هوای مطبوع می باشد. در کنار ساحل سرخرود می توانید از دریا و تماشای غروب و یا طلوع آفتاب نهایت لذت را ببرید. سرخرود یکی از شهرهای توریستی گردشگری بین فریدونکنار و محمودآباد می باشد که در استان مازندران واقع شده است. به دلیل نزدیک بودن سرخرود به شهر آمل، چشم اندازهایی زیبایی از طبیعت و سرسبزی شمال را به وجود آورده است. اگر در مسیر آمل به سرخرود بروید شاهد شالیزارهای برنجی خواهید بود که از جوار روستاهایی نظیر حاجی آباد می گذرد. همچنین بزرگ ترین رود شمال که هراز است از میان این شهر عبور می کند و حاجی آباد را به دریا متصل می رساند. همین امر باعث به وجود آمدن تصاویر زیبایی از این شهر شده است.
سرمایه گذاری ساخت مجتمع گردشگری ساحلی جهانگردی سرخرود
زمین سرخرود مساحتی در حدود 305 هزار متر دارد که در نوار ساحلی شهر واقع شده است. این زمین می تواند به یک مجموعه بزرگ گردشگری شامل کاربری های مختلف تبدیل گردد. این زمین دارای خط ساحلی منحصر به فرد ی می باشد که متعلق به این زمین می باشد. طرح های فنی مبتنی بر ساحت یک دهکده ساحلی با کاربری های مختلف به نام دهکده ساحلی سرخرود می باشد. هر طرح دارای اجزای زیر می باشد:
هتل 5 ستاره
برج های مسکونی
ویلا با محوطه و فضای سبز اختصاصی
بخش تجاری
بخش رستوران
سایر امکانات همانند بخش ورزشی و پلاژ های ساحلی
سرمایه گذاری ساخت مجتمع گردشگری ساحلی جهانگردی سرخرود
اماکن تاریخی و دیدنی سرخرود
قلاکتی
قلاکتی یا قلابن او، تپه‌ای که پیشینه تاریخی شهر سرخ رود را به تصویر می‌کشد در جنوب شهر سرخ رود واقع شده و علاوه بر ریشه تاریخی دارای جذابیت دشت‌های کشاورزی و مناظر همراه، رودخانه هراز و تالاب‌هایی که مامن پرندگان مهاجر بوده را در خود جای داده است.
سد چاکسر
در جوار دریا سدی سنگی که به دریا متصل و دارای رستوران و کافه و تفریحات دریایی به همراه جت اسکی، قایق سواری، اسب سواری که می‌توانید برای گذراندن لحظات خوش در کنار ساحل از آن بهره ببرید.
تور سر
مکانی ساحلی در کنار خط دریا در سرخرود مازندران است که متعلق به شرکت بزرگ صید ماهی است که با قایق‌های ماهی‌گیری و تورهای بزرگ که توسط تراکتور حمل و مشغول صید ماهی هستند صحنه‌ای زیبا از صید را رقم می‌زند
جنگل شیلات
جنگلی بکر و طبیعی که در کنار دریا قرار دارد و از قدیم متعلق به اداره شیلات این شهرستان بوده و مکان مناسب تفریح برای اهالی و مسافران می‌باشد.
تالاب سرخرود
تالاب سرخرود واقع در منطقه سرخرود یکی از زیباترین مکان های طبیعت مازندران به شمار می آید که محل زندگی هزاران قوی مهاجر می باشد. یکی از مهم ترین دلایل جذابیت و مشهور شدن این تالاب آن است که از پاییز ۱۳۸۶، دسته دسته پرندگان مهاجر با گذراندن مسیری شامل ۵۰۰۰ کیلومتر، از نواحی سردسیر به این تالاب کوچ کرده‌اند. این پرندگان فصل زمستان را در این منطقه بکر و منحصر به فرد به سر می برند. حضور پرندگان در تالاب سرخرود از ابتدای آذر آغاز می شود و در برخی موارد تعداد آنها در ابتدای دی ماه به حدود ۵ هزار پرنده می رسد. در آخرین سال، تعداد این پرندگان به بیش از ۱۴ هزار پرنده و ۱۰ گونه رسیده.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved