توسعه نشان تجاری گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
اعطای مجوز بهره برداری از نشان تجاری (فرنچایز برند) گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
شماره سرمایه گذاری: 10001
فرانشیز / فرنچایز یک مدل تجاری است که طبق آن امتیاز و امکان بهره برداری و عرضه ی علامت تجاری، محصول و شیوه ی تجارت از سوی امتیاز دهنده در مقابل مال یا نسبتی از سود، به طرف دیگر یعنی امتیاز گیرنده برای مدت زمان مشخصی واگذار می شود. قرارداد فرانشیز / فرنچایز متشکل از چهار رکن است که عبارتند از: امتیاز دهنده، امتیاز گیرنده، روش و سیستم تجاری فرانشیز / فرنچایز و حق استفاده از حقوق مالکیت فکری؛ یکی از مهمترین موضوعات حقوقی که در قراردادهای فرانشیز / فرنچایز مورد بحث است درخصوص حق استفاده و بهره برداری از برند یا علامت تجاری و سایر حقوق معنوی است که به نماینده واگذار می شود.
قرارداد فرانشیز / فرنچایز از کاربردی ترین شیوه های گسترش تجارت به حساب می آید. در توافقی که در این گونه از قراردادها به وجود می آید، فرانشیزدهنده روش ابداعی خود در حوزه تولید و عرضه کالا و خدمت را اعلام می کند و مالکیت های فکری خود را در قالب نام یک یا چند برند (نشان تجاری) در اختیار طرف دیگر قرارداد می گذارد. به صورتی که آن کالا یا خدمت مورد نظر با چشم پوشی از محل جغرافیایی عرضه آن با ظاهر و کیفیتی نسبتا یکسان در تمامی دنیا عرضه شود.
فرنچایز برند هتل
گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی برگرفته از تجارب مدیران و خوش نامی نشان تجاری خود، توان کاملی برای پوشش نیازهای هتل ها و مراکز اقامتی دارا می باشد. هم افزایی هتل ها و مراکز اقامتی همکار و عضو گروه هتل ها، فرصت مناسبی را برای تامین خدمات موجود با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ها فراهم خواهدنمود. این اقدامات موجب ایجاد مزیت رقابتی مناسبی برای هتل های همکار و عضو در مقایسه با سایر هتل ها اعم از هتل های منفرد یا گروه های دیگر، خواهد شد.
فرنچایز برند هتل
بازاریابی و فروش خدمات: مذاکره تجاری برای نمایندگان گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، با توجه به حضور هتل های عضو، دست آورد بیشتری نسبت به زمانی دارد تا هتلی که به صورت منفرد فعالیت دارد. بدیهی است که مسولین رفاهی سازمانی، به عنوان طرف مقابل مذاکرات بازاریابی، علاقمند به انعقاد یک قرارداد با تعدادی هتل با خدماتی استاندارد و شناخته شده دارند. همچنین هزینه مذاکرات و سایر روش های بازاریابی به صورت انفرادی بسیار بیشتر از زمانی است که این اقدامات به صورت متمرکز و در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، انجام شود.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved