فرصت های مشارکت و سرمایه گذاری
سرمایه گذاری ساخت هتل جهانگردی انزلی
شماره سرمایه گذاری: 70003
بندر انزلی دومین شهر پرجمعیت استان گیلان و بدون شک یکی از دیدنی‌ترین بنادر ایران است. از نیلوفرهای آبی تالاب گرفته تا موج‌شکن قدیمی و بلوار ساحلی زیبای انزلی، جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری در این شهرستان پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است. نکته قابل توجه اینکه علاوه بر اهمیت بندر انزلی از بعد گردشگری، یکی از بزر‌گ‌ترین بنادر ایران محسوب می‌شود که در فاصله ۴۰ کیلومتری شهر رشت قرار دارد و و از اولین شهرهای ایران است که به‌دلیل ورود مهاجران ارمنی و اروپایی که از جنگ جهانی گریخته بودند با فرهنگ غربی آشنا شد. علاوه بر این، بندر انزلی به دلیل نزدیکی به کشورهای شمالی و نیز مسیرهای ارتباطی به اروپا از طریق رود ولگا و دریای سیاه از جنبه اقتصادی و استراتژیک نیز برای ایران حائز اهمیت است. حتی به عقیده برخی بندر انزلی اولین و بزرگترین بندر ایران در سواحل دریای مازندران است که به دلیل موقعیت بندرگاهی و پرباران بودن، اروپای کوچک نامیده می‌شود. بندر انزلی در غرب استان گیلان یکی از مهم‌ترین شهرهای تجاری، اقتصادی و گردشگری شمال ایران می باشد. انزلی پس از رشت پرجمعیت ترین و بزرگ ترین شهر استان گیلان بوده و با 1827 میلی متر بارش طی سال، پرباران ترین شهر ایران است. طول نوار ساحلی شهرستان بندرانزلی حدود۴۴ کیلومتر است. بندرانزلی از دیرباز نزد بازرگانان ایرانی و خارجی به دروازه اروپا آوازه داشته‌است.
سرمایه گذاری ساخت هتل جهانگردی انزلی
بدون تردید سواحل زیبا، آرام و پاکیزه موجودر انزلی محلی جذاب برای حضور گردشگران می باشد.هتل جهانگردی انزلی در ساحل دریای کاسپین قرار گرفته و علاوه بر ساختمان کنونی دارای زمینی وسیع به منظور توسعه خدمات اقامتی و پذیرایی و سرمایه گذاری به منظور ایجاد تاسیسات تفریحی و گردشگری می باشد . مکان مناسب هتل جهانگردی انزلی شاخصه اصلی برای انتخاب آن از سوی گردشگران و همچنین تضمینی برای بازگشت هرگونه سرمایه گذاری برای ساخت و توسعه هتل، مجموعه تفرحی و تاسیسات گردشگری می باشد. وسعت مناسب زمین های موجود در هتل جهانگردی انزلی، امکان سرمایه گذاری به منظور طراحی و ساخت واحدهای اقامتی و پذیرایی جدید، همچنین بخش های تفریحی و تاسیسات گردشگری با رویکردهای تخصصی و خلاقانه را فراهم نموده است
سرمایه گذاری ساخت هتل جهانگردی انزلی
اماکن دیدنی و تاریخی

مرداب انزلی: مرداب انزلی یکی از زیباترین و بزرگترین مرداب های دنیا می باشد.
ساحل انزلی: در منطقه آزاد انزلی با ایجاد تاسیسات گردشگری، تفریحی و رفاهی مناسب در خدمت بازدیدکنندگان می باشد.
مناره انزلی: در اصل فانوس دریای بوده و معروف به برج ساعت انزلی ساخته شده در سال 1815 میلادی و واقع شده در محوطه پشتی بازار سپه یا میدان انزلی می باشد.
موج شکن انزلی: در سال 1293 به طول ۵۲۰ ساخته شده است.
موج شکن غازیان: در سال 1293 به طول ۷۵۰ متر بساخته شده است.
پل انزلی: در سال 1314 تا 1316 شمسی توسط مهندسان سوئدی ساخته شده است. دارای سه دهانه ثابت و یک دهانه متحرک برای عبور کشتی‌ها می باشد.
پل غازیان: پر سال 1314 تا 1316 شمسی توسط مهندسان آلمانی و سوئدی ساخته شده است. دارای سه دهانه ثابت و یک دهانه متحرک برای عبور کشتی‌ها می باشد.
کاخ میان‌پشته: در سال ۱۳۱۲ شمسی بر روی کاخ خوشتاریا ساخته شده و است و هم اکنون به عنوان موزه نظامی در معرض دید عموم است.
بلوار بندر انزلی: در سال 1307 شمسی به وسعت ۳۵۰۰۰ متر مربع ساخته شده است.
آرامگاه آقا سید محمد: از نوادگان امام حسین (ع) می باشد و در سال سال ۱۲۵۷ شمسی در نجف اشرف (عراق) متولد شده اند.
بقعه بی‌بی حوریه: خواهر امام موسی کاظم(ع) می باشد.
گورستان لهستانی‌ها: طی حمله سربازان نازی در سال ۱۹۴۱ میلادی شهروندان لهستانی از طریق بندر انزلی به ایران پناهنده شدند و تعداد ۶۳۹ نفر از مهاجرین لهستانی در این آرامستان خاک سپاری شده اند.
حافظیه انزلی: در سال ۱۳۱۱ شمسی با 76 متر مربع توسط مهندسی آلمانی جهت اجرای موسیقی بنا شده است.
مجتمع تفریحی طرح دریا: مناطق ویژه در خیابان پاسداران، ساحل قو و نیز جنب هتل سفیدکنار مجهز به انواع خدمات رفاهی، نجات غریق، اسکله قایقرانی، مرکز خرید می باشند.
پارک شهر: پارکی کهن و برخرودار از پوشش گیاهی و درختان مسنم و زیبا می باشد.
مشخصات
کارفرما: شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
محل کارفرما: تهران خیابان ولیعصر (عج) روبروی خیابان شهید عباسپور ( توانیر) بن بست شمس پلاک 3
مبلغ برآورد: بالاتر از نرخ کارشناسی
محل اجرای کار/پروژه: آدرس: کیلومتر 5 جاده انزلی جنب محل نمایشگاه ها
اطلاعات سرمایه گذاری
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved