رزرو هتل
امام زاده روشن آباد ( عبدالله و فضل الله)
در پانزده کيلومترى جاده قديم گرگان ـ کردکوى و نزديکى روستاى سرکلاته کفشگيرى، بناى امامزاده روشن آباد مدفن عبدالله و فضل الله (ع) وجود دارد. این بنا دارای بقعه بوده که دارای رواق و حرم چهار گوش و گنبد ساقه‌دار و مدور است.ساختمان اصلی این بنا به قرن نهم هجری قمری تعلق دارد.دو لنگه در نفیس آن تاریخ سال هشت صد و شصت و پنج هجری قمری را دارد. این اثر در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۲۱ با شمارهٔ ثبت ۳۵۸ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است.

فاصله هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان تا امام زاده روشن آباد ( عبدالله و فضل الله) 26/8 کیلومتر - 34 دقیقهاستان: گلستان شهر: گرگان
آدرس: گلستان - گرگان - روستای روشن آباد
امام زاده نور
در محله سرچشمه که قدمتش به سده ها می رسد و در مجاورت راسته نعلبندها و خیابان امام خمینی گرگان، تابلویی قرار گرفته که ورودی امام زاده نور را به نمایش می گذارد. از درب ورودی ساده امامزاده که بگذریم حیاط آجرکاری شده و یک بنای برج مانند به چشمتان می خورد. بنایی دوازده ضلعی که به معماری مقبره های این ناحیه شباهتی زیادی دارد و گرگانی بودنش را به رخ می کشد. بنایی آجری که سقف شیروانی و شیب دار مدرنش در مقایسه با بدنه بنا آنقدر ناملموس است که شما را کنجکاو می کند که قبلا چه شکل و شمایلی داشته است. اما دور تا دور بنای چند ضلعی را که بگردید آجرکاری های حیرت انگیز و بی نهایت زیبا چشمانتان را خیره خواهد کرد.

فاصله جهانگردی ناهارخوران تا امام زاده نور 11/5 کیلومتر - 22 دقیقه

استان: گلستان شهر: گرگان
آدرس: شهر گرگان محله سبزه مشهد خیابان شهید بهشتی خیابان آفتاب پانزدهم

مسجد جامع
مسجد جامع گرگان با مناره‌ای آجری، منبر منبت‌کاری عهد تیموری و دو لنگه در چوبی معرق‌کاری، موزه‌ای از ادوار گوناگون تاریخ استرآباد (گرگان) از دوره سلجوقی تا امروز را پیش روی بازدیدکنندگان می‌گذارد. این اثر به‌عنوان یکی از جاهای دیدنی گرگان در تاریخ ۱۸ تیر ماه سال ۱۳۱۱ هجری شمسی با شماره سند ۱۸۱ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.

فاصله جهانگردی ناهارخوران تا مسجد جامع 10/7 کیلومتر - 20 دقیقه

استان: گلستان شهر: گرگان
آدرس: ایران، استان گلستان، گرگان، خیابان امام خمینی،‌ جنب بازار نعلبندان

درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved