رزرو هتل
امام زاده محمد کرمان
بقعه و مزار با شکوه امام زاده محمد علیه السلام در محله(شاهزاده محمد)، خیاابان 17 شهریور، چهار راه بهار قرار دارد که مورد احترام مردم شهرستان کرمان است، تاریخچه بنای آستان مقدس امامزاده محمد، متعلق به اواسط دوره صفویه ست، که به صورت مستطیل و به ابعاد22*25 متر ساخته شده است که دارای سه ایوان، گنبد،رواق، صحن و ضریح است. درب اصلی بقعه، از جانب ایوان شرقی باز می شود که آئینه کاری های زیبایی دارد. نمای تمام گنبد هم با کاشی های معرق فیروزه ای تزئین شده است و در نتیجه نمای بسیار زیبایی به بقعه داده است.
درست در زیر گنبد و وسط اتاق، مرقد امامزاده قراردارد و درشمال مرقد، دربی قرار دارد که به شبستان بزرگ حرم می رسد که دو اتاق و یک ایوان و یک سالن بزرگ دارد توسعه قرینه همین فضا در جنوب بقعه تکرارشده و بااین تفاوت که سر درب آن زیبا و با شکوه و تمامآ باکاشی های لاجوردی درزمینه گل و بوته و آیات قرآنی تزئین شده است و از شکوه خاصی برخوردار است زمین زیارتگاه که حدود 5 هزار متر مربع می باشد با جدول بندی درختان سرو و کاج بلند و گل کاری و چمن کاری فضای باطراوتی دارد.

فاصله هتل جهانگردی کرمان تا امام زاده محمد کرمان 14 کیلومتر - 19 دقیقهاستان: کرمان شهر: کرمان
آدرس: ایران - کرمان - خیابان 17 شهریور - چهار راه بهار
مسجد جامع کرمان
از دیگر جاهای دیدنی کرمان، مسجد جامع کرمان بوده که در حاشیه میدان مشتاق واقع شده‌است. این مسجد که از نوع چهار ایوانی بوده، مربوط به حدود 700 سال پیش و دوران آل ظفر است. بنای این مسجد که در دوران مدرن شدن بناها در زمان صفویه ساخته شده به جای مناره در ورودی شرقی خود دارای ساعت بزرگی است. از جمله زیبایی‌های معماری این مسجد، کاشی‌کاری سردر ورودی آن بوده که به نام خدا و ائمه مزین شده‌است. راه‌های دسترسی به مسجد از میدان شهدا، خیابان دکتر شریعتی و بازار قدمگاه کرمان می‌باشد.

فاصله جهانگردی کرمان تا مسجد جامع 7 کیلومتر - 18 دقیقه

استان: کرمان شهر: کرمان
آدرس: ایران، کرمان، کرمان، غرب میدان مشتاقیه و ابتدای خیابان دکتر شریعتی

مسجد گنجعلی‌ خان
مسجد گنجعلی‌خان که در سمت شمال شرقی میدان گنجعلی‌خان و در کنار سرای گنجعلی‌خان واقع شده برای عبادت شخص گنجعلی‌خان از حاکمین مشهور سلسله صفویه ساخته شده‌است. شما پس از وارد شدن به مسجد و عبور از یک راهروی باریک به فضای گنبددار شبستان مسجد خواهید رسید. همچنین این عمارت دارای پنجره‌های مشبک، 12 نورگیر در مرکز گنبد و 8 نورگیر در پاکار مسجد بوده که نور مورد نیاز در داخل فضای مسجد از آن‌ها تأمین می‌گردد. از زیبایی‌های هنر و معماری به کار رفته در این مسجد می‌توان به مقرنس‌کاری داخل گنبد، کاشی‌کاری‌های داخل و خارج مسجد، گچ‌بری، حجاری و خطاطی اشاره نمود. این مسجد زیبا به عنوان مجموعه‌ای از هنرهای دوران صفویه در فهرست آثار ملی ایران نیز به ثبت رسیده‌ است.

فاصله جهانگردی کرمان تا مسجد گنجعلی خان 5/4 کیلومتر - 17 دقیقه

استان: کرمان شهر: کرمان
آدرس: ایران، استان کرمان، کرمان، مرکز قدیمی کرمان، کنار بازار بزرگ کرمان، مجموعه گنجعلی خان کرمان

درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved