رزرو هتل
امام زاده ابراهیم
امامزاده ابراهیم بابلسر، بنايی است که در قرن نهم هجری در مرکز شهر قدیم بابلسر ساخته شده و در واقع یکی از زیارتگاه های مهم و قابل توجه عوام در منطقه‌ی مازندران و از جاهای دیدنی بابلسر به‌شمار می‌رود. گفتنی است که در بین اهالی منطقه، امامزاده ابراهیم به نام "ابوجواب" معروف بوده و محلی‌ها عقیده دارند که امامزاده ابراهیم پسرامام موسی (ع) می‌باشد و مورخان اخوتش با امام رضا (ع) را تائید میکنند. این امامزاده بنایی است ۸ ضلعی، با گنبدی كلاه درويشی كه دارای عظمت خاصی است و ساختمان مسجدی بزرگ و بنایی برای آبدارخانه یا نظایر آن به این بنا افزوده‌اند. داخل بنای اصلی و بر جرز مسجد گچ‌بری‌های ظريفی است كه در نوع خود بی‌نظیر است. این بنا ازنظر دارا بودن آثار تاریخی ارزشمند هنری مانند درهای نفیس، صندوق چوبین و کتیبه‌های متعدد شهرت دارد. در روی درب‌های این بنا سه تاریخ ۸۵۷، ۸۵۸ و ۸۴۱ هجری قمری حک‌ شده است.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا امام زاده ابراهیم 43/7 کیلومتر - 47 دقیقه

استان: مازندران شهر: بابلسر
آدرس: ایران، مازندران، بابلسرمسجد آدینه
از مهم ترین مساجد منطقه می توان به مسجد آدینه روستای جواهرده که در گویش کهن رامسری از آن به دزگا مزگت یاد می شده است اشاره کرد.مسجد آدینه روستای جواهرده از نظر تاریخی از بسیاری از مساجد غرب مازنداران و شرق گیلان از قدمت بیش تری برخوردار است. در حال حاضر کهن ترین مسجد پس از مسجد آدینه مسجد جامع لاهیجان است.
اما از نظر تاریخی مسجد آدینه روستای جواهرده با پیشینه یقینی نهصد ساله از کهن ترین مساجد و قداست ترین آن ها می باشد. هر ساله از گیلان و مازندران شماری از مردم برای زیارت و شرکت در مراسم خاص گل کاری آن گرد می آمدند و با اجرای برنامه های شاد نمایشی و کشتی و مبارزه های مردان به شکل کشتی گیل مردی می کوشیدند تا علاقه خویش را به مسجد نشان دهند.

فاصله جهانگردی چالوس تا مسجد آدینه 114 کیلومتر - 2:46 دقیقه

استان: مازندران شهر: رامسر
آدرس: استان مازندران ،رامسر ،روستای جواهرده
مسجد جامع بابل
مسجد جامع بابل از جاهای دیدنی بابل در یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شهر است و از آثار ملی ایران به‌ شمار می‌رود. طبق تاریخ طبرستان، قدمت این مسجد به سال ۱۶۰ هجری قمری بازمی‌‌گردد و در دوره‌های مختلف، به‌ویژه عصر صفوی، بازسازی شده است. در دوران فتحعلی شاه قاجار، این بنا بر اثر زلزله تخریب و مجددا بنا شد. مسجد دو سر در، در شرق و غرب دارد که هرکدام به یک هشتی متصل می‌شوند و بالای آن‌ها آیات و عباراتی بر خشت‌های کاشی به تاریخ ۱۲۳۰ هجری قمری نوشته شده است. در فضای داخلی مسجد نیز دو محراب با کاشی‌کاری جدید و یک محراب قدیمی به‌صورت نیمه‌خراب وجود دارند.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا مسجد جامع بابل 27/1 کیلومتر - 41 دقیقهاستان: مازندران شهر: بابل
آدرس: ایران، استان مازندران، بابل، حدفاصل چهارراه شهدا و سه راه فرهنگ

درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved