رزرو هتل
مرکز خرید اوت لت، آدیداس، تعطیلات
سه مرکز خرید اوت لت، آدیداس و تعطیلات از بهترین مراکز خرید مازندران در شهر ساری هستند. فاصله این مراکز خرید از یکدیگر بسیار کوتاه است و تقریباً می‌توان گفت سه مرکز خرید مدرن و لوکس هستند. برندهای معتبر برای لباس ورزشی، انواع پوشاک خانگی، کیف و کفش، لوازم خانگی و سایر کالاهای مورد نیاز اعضای خانواده در این سه مرکز خرید ارائه می‌شوند. اگر به شهر ساری سفر کردید از این سه مرکز خرید دیدن کنید.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا مراکز خرید اوت لت و آدیداس ساری 49/5 کیلومتر - 1:00 ساعت

استان: مازندران شهر: ساری
آدرس: استان مازندران - ساری
بازار ترکمن ها
یکی از بهترین مراکز خرید مازندران، در شهر ساری قرار دارد که بازار ترکمن‌ها بوده و یک بازار بزرگ و بسیار معروف است. بازار ترکمن‌ها به عنوان مرکزی برای ارائه بورس انواع لباس و پوشاک و همچنین صنایع دستی بومی مردمان این سرزمین شناخته می‌شود. اگر تصمیم دارید به مازندران سفر کنید، در شهر ساری می‌توانید از این بازار دیدن کنید و زیباترین سوغاتی‌ها و صنایع دستی را خریداری نمایید؛ وسایل تزئینی، پوشاک زنانه، لوازم آشپزخانه، بدلیجات و هزاران کالای دیگر، با زیبایی خاصی در بازار ترکمن‌ها در شهر ساری خودنمایی می‌کنند.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا بازار ترکمن ها 72/6 کیلومتر - 1:18 دقیقه

استان: مازندران شهر: ساری
آدرس: مازندران - ساری- خیابان ملا مجدین

بازار ماهی فروشان
یکی دیگر از بهترین مراکز خرید مازندران در شهر ساری، یک بازار وسیع و بزرگ است که انواع ماهی و محصولات دریایی در آن ارائه می‌شود. این بازار که در ۶ کیلومتری اتوبان ساری به سمت قائم شهر واقع شده است، یک مرکز بزرگ برای این چنین محصولات دریایی می‌باشد. بسیاری از گردشگران و مهمانان که اقامت کوتاه مدت در شهر ساری دارند، ماهی‌های تازه را از این بازار خریداری می‌کنند.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا بازار ماهی فروشان ساری 70/6 کیلومتر - 1:13 دقیقه

استان: مازندران شهر: ساری
آدرس: استان مازندران ،ساری ،کیلومتر 6 جاده ساری/قائم شهر
مرکز خرید سالیان
یکی دیگر از بهترین مراکز خرید مازندران که اغلب به صورت چند شعبه در شهرهای مختلف فعالیت می‌‌کند، مرکز خرید سالیان است. در مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی اولین شعبه از مرکز خرید سالیان، به تدریج سایر شهرها نیز اقدام به پذیرش شعبه از این مرکز خرید نمودند و هم اکنون شاهد آن هستیم که در شهرهای نور، چالوس و نمک آبرود می‌توانید مرکز خرید سالیان را در شهرها مشاهده کنید. تمام کالاهایی که مورد نیاز شما است و در سفر می‌خواهید تهیه کنید یا سوغاتی بخرید، در این مراکز خرید ارائه می ‌شوند.

فاصله جهانگردی چلندر تا مرکز خرید سالیان 39/8 کیلومتر - 39 دقیقه

استان: مازندران شهر: چالوس
آدرس: مازندران- بین نور و محمود آباد، رستمرود، جنب مجتمع باران
مرکز خرید قو الماس خاورمیانه
مرکز خرید قو الماس خاورمیانه، یکی از متفاوت‌ترین و هیجان‌انگیزترین مراکز خرید مازندران است. این مرکز خرید شیک و مجلل در مجتمع معروف قو الماس خاورمیانه، معروف به برج‌های عظیم‌زاده قرار دارد. این مجتمع دارای سه برج است که دو برج آن به واحدهای مسکونی و یک برج آن به یک هتل مجلل ۳۸ طبقه اختصاص دارد. مرکز خرید قو الماس خاورمیانه در طبقه‌های زیرین برج‌‌های مسکونی قرار دارد که به خاطر طراحی بنا و معماری بی‌نظیرش، زبانزد و معروف است و جلوه خاصی دارد.

این مرکز خرید دارای ۳ طبقه و ۴۸۶ واحد تجاری است که البته هنوز بخش‌هایی از آن به طور کامل به بهره‌برداری نرسیده‌است. گردشگران می‌توانند انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی را از این مرکز خرید تهیه و از امکانات رفاهی آن مانند شهربازی، فوت‌کورت و رستوران استفاده کنند و یک روز خاطره‌انگیز را کنار عزیزانشان رقم بزنند.

فاصله جهانگردی چالوس تا مرکز خرید قو 32/1 کیلومتر - 39 دقیقه

استان: مازندران شهر: تنکابن
آدرس: استان مازندران، سلمانشهر، جاده چالوس-تنکابن، سلمانشهر

درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved