رزرو هتل
آبشار تیرکن (هفت آبشار)
هفت آبشار سوادکوه از زیباترین جاذبه‌های مازندران هستند. این آبشارهای دیدنی در نزدیکی شهر بابل قرار دارند و قدمت آن‌ها به چهل میلیون سال می‌رسد. همان طور که از نام این آبشار پیدا است، مجموعه هفت آبشار پلکانی بزرگ و کوچک، این جاذبه زیبا را به وجود آورده‌اند. این منطقه در نزدیکی روستای تیرکن از توابع دهستان درازکلا قرار دارد و به همین دلیل با عنوان هفت آبشار تیرکن نیز از آن یاد می‌شود. جنگل زیبای اطراف آبشار با رودخانه‌های پرآب، بر زیبایی این منطقه افزوده‌اند. تماشای آبشارها در این طبیعت بکر، آرامشی وصف ناپذیر برایتان ایجاد می‌کند.

فاصله جهانگردی خزر شهر تا آبشار تیرکن 73/6 کیلومتر - 1:41 دقیقه

استان: مازندران شهر: بابل
آدرس: استان مازندران، شهرستان بابل، بخش بابلکنار، روستای تیرکن

آبشار گزو
این آبشار با ارتفاع مجموع ۴۸ متر در منطقه ی جنگلی و سر سبز و زیبای لفور مازندران در کنار امامزاده ای معروف به سه بزرگوار گزو در فاصله ی ۱۵ کیلومتری «زیراب» سوادکوه قرار دارد. آبشار متشکل از دو آبشار است که ارتفاع اولین آبشار در حدود ۵ متر و آبشار دوم در حدود ۴۳ متر است. برای دستیابی و بازدید از این منطقه بکر دو راه ارتباطی وجود دارد یک راه از مسیرمنطقه لفور و جاده کارسنگ است که با طی ۳۰کیلومتر جاده خاکی و جنگلی به این منطقه بکر دست می یابید و راه دیگر مسیر جمشید آباد در ۵ کیلومتری زیرآب می باشد که در نهایت به همان مسیر لفور و کارسنگ ملحق می شود و به منطقه مذکور می رسد طی این مسافت در حدود ۲.۵ تا ۳ ساعت (بستگی به وسیله نقلیه) زمان می برد پس از طی این مسیر به امامزاده ای به همین نام می رسید و از آنجا مسیری پاکوب با شیبی نسبتا تند تا زیر آبشار قرار دارد که پس از حدود ۳۰دقیقه به آن می رسید.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا آبشار گزو 120 کیلومتر - 2:47 دقیقه

استان: مازندران شهر: سوادکوه
آدرس: ایران، مازندران، ۱۵ کیلومتری شیرگاه، جنگل‌های لفور

پارک جنگلی چالدره
چالدره در ۱۸ کیلومتری مسیر تنکابن به دو هزار و درکنار جاده قرار داره و مسیر آسفالته. پارک زیبای چالدره با ۹۴ هکتار مساحت در میان دلتای دو رود سه هزار و دو هزار و محل اتصال آنها قرار داره. پارک جنگلی چالدره جزء جنگل های جلگه ای محسوب می شه. چالدره همان طور که از نامش پیداست، دره ایه که عمق سرسبز و آرامش بخشش نه فقط مکانی برای تفریح که جایی برای اقامت و حتی ورزشه. درختان کهن و کلبه های جنگلی اش در میان دو رود طوری واقع شده که از دور هر بیننده ای رو مبهوت می کنه. محیط این ناحیه هوایی خنک، مرطوب و بسیار دلپذیر داره. حجم انبوه درختان توسکا و افرا و بوته های سرخس سراسر زمین رو پوشونده و سایه ای خوشایند و خنک بخشیده. جدا از این زیبایی ها، نماهایی از باغ مرکبات و شالیزارها به خاطر می مونه که بخش جدانشدنی طبیعت شمال ایران به شمار می روه. اما آنچه چالدره را از سایر نقاط این دشت پهناور متمایز می کنه، طراحی زیبا و ویژه کلبه های جنگلیشه. ظاهر سنتی و متناسب با حال و هوای محیط با امکاناتی مدرن و کاملا به روز، جذابیت دره رو دوچندان کرده است. کلبه ها مجهز به شومینه هیزمی، یخچال،کمد و کولر گازین. در کنار کلبه ها، میز و صندلی هایی از تنه های درخت ساخته شده که کاملا با درختان اطراف هماهنگه. یه کم اون طرف تر آلاچیق هایی طراحی شده برای اقامت چندساعته و صرف غذا. چالدره یک پارک ملی به حساب میاد که با وسعتی نزدیک به صد هکتار در ارتفاع ۴۰۰ متری از دریا جای گرفته. به همین دلیل جنس رطوبت هواش با هوای مناطق کنار دریا بسیار متفاوته. سکوت و آرامش بی حد و حصر محیط هم به گونه ایه که می تونه شما رو در یک خلسه رویایی و خیال انگیز غرق کنه.

فاصله جهانگردی چالوس تا چالدره 77 کیلومتر - 1:43 دقیقه

استان: مازندران شهر: تنکابن
آدرس: ایران، استان مازندران، ۱۸ کیلومتری مسیر تنکابن به دو هزار

کوهی خیل
کوهی خیل نام شهری بسیار دیدنی و جذاب در شمال ایران و شهر بابلسر است. این شهر با توجه به نزدیکی به شهر جویبار از مناطق اقتصادی این نواحی محسوب می شود. پس از ساخت شهرک صنعتی در ناحیه شمال این شهر این ناحیه با مشکلات مهمی مواجه گردید که عدم آسایش مردم از صدای کارخانه ها و هم چنین دودهای سمی حاصل از شرکت های جویبارلوله و ایزوگام مواجه کرد. شهر کوهی خیل بیش از هزار سال قدمت دارد و تاریخ آن به زمانی که امیر عباس سامانی در جنگ های صلیبی پس از شکست از روم باستان به این شهر پناه آورد و در منطقه اسلو ساکن شد باز می گردد.

فاصله جهانگردی خزرشهر تا کوهی خیل 38/6 کیلومتر - 42 دقیقه

استان: مازندران شهر: بابلسر
آدرس: استان مازندران، شهرستان جویبار، گیل خوران، کوهی خیل
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved