رزرو هتل
بازار حاجی قنبر
از بازار حاجی قنبر می‌توان به عنوان قدیمی‌ترین بازار یزد نام برد، چون قدمت آن به قرن نهم هجری باز می‌گردد. این بازار در واقع بخشی از مجموعه‌ فرهنگی –تاریخی امیر چخماق که یکی از جاهای دیدنی شهر است، محسوب می‌شود. بازار حاجی قنبر را یکی از حاکمان شهر به نام حاجی قنبر به منظور رونق اقتصادی تاسیس کرد و نتیجه هم گرفت، چون همین بازار رفته رفته باعث ایجاد مغازه‌های مختلف و رونق بسیاری از مغازه‌های دیگر از جمله شیرینی پزی معروف حاج خلیفه علی رهبر شد.

فاصله هتل جهانگردی یزد تا بازار حاجی قنبر 4/6 کیلومتر -9 دقیقه

استان: یزد شهر: یزد
آدرس: استان یزد، یزد، مجموعه امیر چخماق یزد

بازار خان
بازار خان را می‌توان یکی دیگر از قدیمی‌ترین بازارهای شهر یزد دانست چون قدمت آن به دوران حکومت ناصرالدین شاه قاجار باز می‌گردد. این بازار با ۲۷۴ متر طول و ۴ – ۶ متر ارتفاع طولانی‌ترین، وسیع‌ترین و مشهورترین بازار سنتی یزد است. همچین یکی از قدیمی‌ترین و دیدنی‌ترین مکان‌های خشتی و جذاب‌ترین مراکز خرید یزد به شمار می‌رود.
محمدتقی خان بافقی کسی بود که دستور ساخت حسینیه، آب انبار و حمام کنار بازار را صادر کرد. میدان خان که از مغازه‌های زیادی در اطراف خود برخوردار است، از راه‌های مختلف به بازار ملا اسماعیل و بازار قیصریه وصل می‌شود و مجموعه خان شامل چندین شعبه، مغازه و چندین تیمچه است. اگرچه هر کدام از این بازارها نام خاصی دارند، اما امروزه همه آنها به بازار خان معروف هستند.

فاصله هتل جهانگردی یزد تا بازار خان 5/6 کیلومتر - 10 دقیقه


استان: یزد شهر: یزد
آدرس: استان یزد، یزد، خیابان قیام

بازار مسگرها
بازار مسگرها از بازارهای سنتی و قدیمی شهر یزد است که در آن انواع مصنوعات مسی و فلزی ساخته و عرضه می شود صنایع دستی تزئینی، ظروف آشپزخانه و ابزار آلات کشاورزی از محصولاتی هستن که در این بازار به فروش می رسند. در گذشته بیش از 60 باب مغازه مسگری فعال بوده که امروزه در حدود 45 مغازه آن باز هستن و 15 باب به طور حرفه ای مسگری می کنند. اگه به یزد سفر کردین و قصد خرید مس داشتین, حتما به این بازار سر بزنید.

فاصله هتل جهانگردی یزد تا بازار مسگرها 5/4 کیلومتر - 9 دقیقه

استان: یزد شهر: یزد
آدرس: استان یزد، یزد، خیابان قیام
مجتمع تجاری تفریحی ستاره
این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید یزد به شمار می‌رود چرا که در آن علاوه بر عرضه کالاهای باکیفیتی چون پوشاک مردانه و زنانه، اسباب‌بازی و غیره، می‌توانید از دیگر امکانات این مجتمع از جمله شهربازی، رستوران کافی شاپ، سالن بیلیارد و باشگاه بدن‌سازی نیز بهره‌مند شوید. نمای رستوران چشم‌انداز زیبایی به‌سمت پارک باغ ملی است.

فاصله هتل جهانگردی یزد تا مجتمع تفریحی ستاره 3/1 کیلومتر - 7 دقیقهاستان: یزد شهر: یزد
آدرس: استان یزد، یزد، خیابان فرخی، جنب میدان آزادی
مرکز خرید آریا یزد
مرکز خرید آریا را می‌توان یکی از معروف ترین مراکز خرید یزد دانست. این مرکز خرید در منطقه صفائیه و بلوار شهید قندی قرار دارد. مرکز خرید آریا یزد در سال 1387 افتتاح شد. این مرکز خرید دارای 5 طبقه است و 3 طبقه از آن به بخش تجاری اختصاص دارد. در این 3 طبقه می‌توانیم شاهد 113 واحد تجاری مختلف باشیم

فاصله هتل جهانگردی یزد تا مرکز خرید آریا 8/3 کیلومتر - 14 دقیقه

استان: یزد شهر: یزد
آدرس: استان یزد، یزد، صفائیه، بلوار شهید قندی، مرکز خرید آریا
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved